Помер Михайло Микіч…

284
1 травня у віці 75 років пішов з життя майстер спорту СРСР, суддя національної категорії з легкої атлетики, доцент кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського, почесний член Федерації легкої атлетики України Михайло Стахович Микіч.
 
Михайло Стахович більшу частину свого життя присвятив служінню Королеві спорту. Понад півстоліття пропрацював на кафедрі легкої атлетики Львівського інфізу, упродовж десяти років очолював її. Як тренер підготував дев’ятьох майстрів спорту з метання диска та штовхання ядра. З 1994 по 1999 роки був віце-президентом Федерації легкої атлетики Львівської області, з 1992-го року – член асоціації ветеранів спорту. У 2011-му Михайла Микіча було нагороджено почесною відзнакою ФЛАУ.
 
Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та друзям Михайла Стаховича. Прощання з Михайлом Микічем відбудеться у середу, 3 травня о 10:00 у Львові, вул. Пекарська (капличка). Поховано його буде на рідному селі Рогізно Яворівського району Львівської області.
 
Попередня статтяЧемпіонат Європи – Парижу, командний чемпіонат Європи – Бидгощу
Наступна статтяСтаєри націлилися на Мінськ, Лілль та Бидгощ (+ ВІДЕО)