Сергій Попов та Ірина Войтович виграли чемпіонат України з гірського бігу на довгу дистанцію

248
30 квітня в селі Дземброня Івано-Франківської області відбувся чемпіонат України з гірського бігу на довгу дистанцію.

На 65-х учасників традиційно очікували іспити не лише у вигляді тривалої траси (її довжина складала 40,7 км), але й погодних умов. Змагатися довелося за дощу та сильного снігу при температурі +4 градуси за Цельсієм. Найкращим у цьому трейлі став киянин Сергій Попов, який фінішував з часом 4 години 22 хвилини рівно, що на 23 хвилини краще за найближчого переслідувача. Серед жінок першою стала волинянка Ірина Войтович – 6 годин 13 хвилин 25 секунд.

Додамо, що ці змагання були відбірковими на чемпіонат світу з гірського бігу на довгу дистанцію, який відбудеться 6 серпня в м. Премана (Італія).
Попередня статтяСтаєри націлилися на Мінськ, Лілль та Бидгощ (+ ВІДЕО)