Аліна Шух: «Акцент – на юніорському чемпіонаті Європи»

254
Для 18-річної багатоборки Аліни Шух минулий зимовий сезон став першим в кар’єрі повноцінно проведеним в дорослій легкій атлетиці.
 
Аліна і раніш виступала на дорослих змаганнях, але у березні відбувся її дебют на головному старті сезону – чемпіонаті Європи у приміщенні. І нехай броварчанка там стала лише 11-ю, головне надбання тієї поїздки до Сербії – досвід. З цієї теми ми й почали нашу розмову з Аліною на Кубку Києва, де вона бігла бар’єрну стометрівку.
 
– Аліно, виступ у Белграді-2017 зробив вас дорослішою, як спортсменку?
 
– Сподіваюся, що так. Але Белград вже потроху забувається. Цей етап вже позаду, працюємо далі, на літній сезон.
 
– Довго відновлювалися від такої насиченої зими?
 
– Все було як звичайно – відпочила, потім провела гарний підготовчий період. Важко не було. Відійшла, відпочила, і з новими силами йду в бій.
 
– Взимку не було великих міжнародних змагань для атлеток вашого віку. Влітку пріоритет – юніорський чемпіонат Європи, чи будете продовжувати штурмувати дорослі вершини?
 
– Звісно, буду виступати і на чемпіонаті України, і на командній першості. Але ці змагання будуть для мене як додаткові. Акцент поки що робити буду на юніорських стартах, їх розглядаю як основні.
 
– А в Лондон не хочете спробувати відібратися?
 
– Дуже важке запитання. Дорослий чемпіонат світу аж в серпні. Спочатку потрібно відпрацювати сезон, а там вже буду дивитися, готова я до Лондону, чи ні.
Попередня статтяСтарт сезону для столичних атлетів
Наступна статтяТарас Неледва: «В нашому секторі в цьому сезоні буде дуже цікаво»