«Десятки» ветеранів

172
У Києві 13-14 травня на території Національного комплексу «Експоцентр» відбувся чемпіонат України серед ветеранів з бігу на 10 км та спортивної ходьби на 10 км.

Як розповіла голова Комісії ветеранів ФЛАУ Валентина Крепкіна, у змаганнях взяло участь близько сотні атлетів з 16 регіонів України, серед яких було чимало переможців та призерів чемпіонатів світу та Європи. У командному заліку перемогу здобула збірна Києва, другими стали представники Київської області, третіми – Львівщини.

З особистих результатів варто відзначити дуже гарний час киян Івана Пушкіна та Антоніни Тишко у ходьбі на 10 км. Їхні показники були найкращими на чемпіонаті за рейтингом WMA. Пушкін, який виступав у віковій групі 85+, подолав дистанцію за 1 годину 12 хвилин 27 секунд, що відповідає 91,13 очкам, а Тишко (65+) – за 1:02.59 (93,25 очка).

У бігу на 10 км найкращими в абсолюті стали Роман Павлів (55+) з Львівської області – 36 хвилин 31,56 секунди (86,60) та ще одна столична атлетка Тетяна Любченко (55+) – 48.32,41 (79,04 очки).