Кубок Європи зі спортивної ходьби: жінки за крок до медалей

295
Чудово дистанцію 20 км на Кубку Європи зі спортивної ходьби (Подебради, Чехія) подолали Інна Кашина і Надія Боровська, і тим прикріше, що дівчата залишилися без медалей. Проте приводи для радості, на щастя, теж були. Обидві ввійшли до першої п’ятірки, відібралися на чемпіонат світу, а Кашина ще й встановила особистий рекорд.

 
Упродовж всієї дистанції дівчата трималися серед лідерів. Спочатку першою з українок йшла Боровська, ближче до фінішу Кашина її випередила. У результаті Інна стала четвертою з найкращим результатом у своїй кар’єрі – 1:30.11 год, а Боровська фінішувала слідом з найкращим показником нинішнього сезону (1:30.26 год). Перемогла італійка Антонелла Пальмізано (1:27.57 год).
 
На жаль, Валентині Мирончук й Олені Мізернюк не вдалося підтримати Кашину і Боровську. Мізернюк фінішувала 28-ю (1:38.26), а Мирончук – 35-ю (1:40.55). До командного заліку враховують по три найкращі результати, і у ньому до першої трійки нашим дівчатам не вистачило лише одного очка! Українки четверті (37 очок). Перемогли іспанки (18), італійки (34) і литовки (36) виграли срібні і бронзові медалі відповідно.
Фото (с)Іван Качківський
Попередня статтяКубок Європи зі спортивної ходьби: командна «бронза» юніорів
Наступна статтяДвоє українців – у 20-ці Кубка Європи зі спортивної ходьби на 20 км