Кубок Європи зі спортивної ходьби: командна «бронза» юніорів

290
Чоловіча юніорська команда України виграла бронзові медалі Кубка Європи зі спортивної ходьби на дистанції 10 км, який триває у чеському місті Подебради.

 
Більше половини дистанції українець Віктор Шумік очолював лідируючу групу. Та на 8-му кілометрі суперники, відсидівшись у нього за спиною, поступово почали виходити вперед.
 
Групу очолив білорус Микита Коляда. Але на заключне коло лідером виходив уже німець Лео Кьопп. Саме він і став переможцем на дистанції 10 км (41.08 хв). Коляда другий (41.19), а замкнув першу трійку Лукаш Недзялек з Польщі (41.28). Всі атлети встановили особисті рекорди.
 
Шумік поборовся до останнього і фінішував з особистим рекордом четвертим – 41.38 хв. Найкращі результати у кар’єрі і на рахунку ще двох наших спортсменів – Едуарда Забуженка (42.47 хв і 10-те місце) і Віктора Кононенка (44.10 і 14-те місце).
 
Такий виступ дозволив юніорам-українцям посісти третє місце у командному заліку (14 очок) і принести нашій країні першу медаль Кубка Європи-2017 зі спортивної ходьби. Попереду були лише білоруси (9 очок) і французи (11 очок).
Фото (с)Іван Качківський