Дніпро готується до головної бігової події – Dnipro Half Marathon 2017

265
28 травня Дніпро прийматиме головну бігову подію міста – INTERPIPE Dnipro Half Marathon 2017. Це другий за ліком Дніпровський міжнародний півмарафон, організований компанією Run Ukraine. Цього року захід збере 2500 учасників та 8000 глядачів. Про це 22 травня під час прес-конференції повідомив організатор події – генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.
 
– У порівнянні з торішнім Дніпровським півмарафоном зросте і кількість учасників, і розмір призового фонду. Цього року він складатиме 50 000 гривень. Ми будемо нагороджувати абсолютних переможців серед чоловіків та жінок на дистанції 21,0975 км. На цій дистанції, зокрема, вперше будуть визначати найшвидших серед мешканців Дніпра. Оновився і маршрут головної дистанції. Пролягатиме він вздовж Дніпровської набережної, старт і фініш – на центральній Площі Героїв Майдану. До речі, через свій рельєф це ідеальна траса для встановлення особистого рекорду, – коментує Дмитро Черніцький.
 
INTERPIPE Dnipro Half Marathon 2017 – це біговий захід, участь у якому доступна для кожного. Традиційно організатори пропонують учасникам чотири індивідуальні дистанції: 21,0975 км, 10 км, 5 км та благодійний забіг «Переможці» на дистанції 2 км, мета якого – збір коштів на придбання спортивних протезів для ветеранів АТО. Учасники символічного забігу у Дніпрі допоможуть зібрати кошти на спортивний протез руки ветерану Руслану Мураєву з Кривого Рогу. Він втратив руку, підірвавшись у бойовій машині в с. Кримське. Герой служив добровольцем у складі 93-ї бригади. До поранення Руслан займався боксом і тепер прагне повернутися до активного життя. Окрім внесків від учасників забігу, на сайті Української Біржі Благодійності відкриється проект допомоги Руслану. Під час першого благодійного забігу «Переможці» в рамках сьомого Київського півмарафону вдалося зібрати 265 329 гривень 05 копійок, 100 000 гривень серед яких отримані завдяки реєстрації учасників на забіг, решта – результат фандрайзингу на платформі Української біржі благодійності.
 
Окрім забігу «Переможці», цього року вперше в рамках Дніпровського півмарафону відбудуться:
  • сімейний забіг Family Run (2 км);
  • кубок серед працівників металургійної галузі Steel Cup (2 км);
  • кубок серед представників силових структур Security Cup (5 км);
  • забіг студентських команд University Cup (2 км);
  • естафетний забіг.
Традиційно відбудуться дитячі забіги на дистанціях 1000 м, 500 м і 100 м, на фініші яких кожен маленький учасник отримає медаль.
 
Що стосується головних медалей для фінішерів дистанції 21,0975 км, вони відрізняються дизайном від минулорічних. Цього року на медалях буде зображено портрет видатного історика та етнографа Дмитра Яворницького. Саме його обрала більшість онлайн-голосуванням на сайті півмарафону. Організатори ініціювали створення нового дизайну медалей фінішерів, враховуючи історію міста і образи видатних людей, чия діяльність змінила на краще Дніпро. Окрім фінішерів головної дистанції, медалі отримає кожен учасник естафетного забігу.
 
INTERPIPE Dnipro Half Marathon 2017 – другий етап бігової ліги Run Ukraine Running League 2017, що включає у себе п’ять стартів у чотирьох містах України.
Попередня статтяСтарт Ольги Саладухи та лондонські нормативи молотобойців
Наступна статтяВіталій Корж: «Естафетний чемпіонат України – чудова школа для молодих атлетів»