Віталій Корж: «Естафетний чемпіонат України – чудова школа для молодих атлетів»

277
Чоловіча команда Сумської області 4х100 метрів була найсильніша за іменами на нещодавньому чемпіонаті України з естафетного бігу. І ні в кого з уболівальників не викликало подиву, коли Віталій Корж, який біг останній етап, фінішував з солідним відривом від суперників по забігу.
 
– Для мене це перші змагання в цьому сезоні, – розповідає Віталій. – Проте, як і для багатьох інших. Гарний старт вийшов. Але для молодого покоління та їхніх тренерів це взагалі фантастика. В індивідуальних видах їм дуже складно потрапити в призи чемпіонату України, виконати норматив майстра спорту. А тут – чудовий для цього шанс. Та й з точки зору перспективи ці змагання мають велике значення. Інколи, коли до нас в команду приходять молоді спринтери, вони чи не вперше в житті бачать естафетну паличку. А тут вони проходять гарну школу, набираються досвіду.
 
– Як свою форму оцінюєте на даний момент?
 
– В принципі, все нормально. Головне – щоб не було травм, загадувати не можна. Дасть Бог – все буде добре, буду бігати ще краще.
 
– Які завдання поставили перед собою на цей сезон?
 
– Якщо пощастить – хотілося б відібратися на чемпіонат світу. Нормативу на Лондон поки що ні в кого з наших хлопців не має (він складає 10,12 секунди). А поки що для нас основний старт – це командний чемпіонат Європи, де потрібно гідно представити і себе, і країну. Отож, поки що налаштовуємося на Лілль, а потім вже – Лондон.
 
– Естафетною командою вже готуєтеся?
 
– Так, напрацьовуємо. Ми зараз в Черкасах на зборах знаходимося. Ось зараз приїхали звідти, пробігли на чемпіонаті України, і знову на збір повертаємося. Також з нами там молодіжна естафетна команда 4х100 м працює, готується до свого чемпіонату Європи. Дивляться на нас, чомусь вчяться. Отож, все добре, все за планом.