У Вишневому відбулися Всеукраїнські змагання за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ»

224
21 травня у Вишневому (Київська область) відбулися перші всеукраїнські змагання за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ».

У змаганнях в Вишневому взяли участь чотири команди, складених зі школярів віком 9-10 років (по 5 хлопчиків та дівчат) – з Луцька, Дніпра, Києва та Вишневого. Перемогли – дніпряни (школа №28), що й не дивно, адже в цьому місті впродовж останніх півроку відбувалися відбіркові старти, а тиждень тому пройшов і фінал. Отож, у місцевих хлопчаків та дівчат було найбільше досвіду змагань у різноманітних видах Дитячої легкої атлетики. Друге місце, завдяки кращому виступу в заключному виді, естафетах, посіли кияни (школа №163). Школярі з луцької школи №11 стали третіми, а господарі турніру (школа №3) – четвертими.

Це був пілотний проект, який у перспективі має перетворитися на регулярні національні старти. Також на меті його впровадження як «Дитяча легка атлетика в школах».