«Дитяча легка атлетика ІААФ» на батьківщині Євгена Аржанова

749
В Калуші під час чемпіонату Івано-Франківської області з легкої атлетики вперше було проведено змагання серед дітей загально-освітніх шкіл міста за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ».

Змагалось чотири команди юнаків та дівчат, котрі вперше мали змогу спробувати свої сили за допомогою обладнання «Дитяча легка атлетика».

ФЛА Івано-Франківської області запропонувала юним атлетам виконати комплексну естафету «Формула-1», у якій передбачено подолання бар’єрів, біг через драбинку, оббігання стійок та долання швидкісної ділянки естафети.

За підсумками змагань перемогу здобула дружна команда ЗШ№2 Калуської міськради, другий результат показали учні Калуської гімназії ім. Бахматюка, третій – вихованці ЗШ №6, а четвертий – команди ЗШ №3.

Команди-учасниці були нагороджені грамотами та медалями обласної федерації.

Зазначимо, що Калуш являється батьківщиною срібного призера в бігу на 800 метрів Мюнхенської Олімпіади, Заслуженого майстра спорту Євгена Аржанова, турнір на призи якого заплановано провести на місцевому стадіоні 10 червня.