У листопаді відбудеться перший Zaporizhstal Half Marathon 2017

226
Цього року у Запоріжжі за підтримки ПАТ «Запоріжсталь» вперше відбудеться масовий біговий захід Zaporizhstal Half Marathon 2017. 5 листопада тисячі любителів бігу з різних міст України та країни ближнього зарубіжжя зустрінуться на головному біговому старті міста під гучні оплески глядачів.
 
Цього дня кожен охочий зможе стати учасником події, здобути перемогу і встановити власний рекорд. Реєстрація на головну дистанцію – 21,0975 км – вже відкрита на офіційному сайті zphalfmarathon.org. Про це повідомляє організатор заходу – компанія Run Ukraine.
 
Для тих, хто ще не готовий здолати півмарафонську дистанцію, організатори пропонують забіги на 10 км, 5 км та 2 км. Яскравий маршрут Zaporizhstal Half Marathon 2017 пролягатиме по колу через міст Дніпровської ГЕС, вздовж ріки Дніпро, прямуючи до святині міста – острова Хортиці. Старт і фініш учасників – у центрі, на бульварі Шевченка.
 
На першому запорізькому півмарафоні очікують близько 1 500 учасників та 3 000 глядачів. Організатори закликають кожного готуватися завчасно до забігу, аби не нашкодити своєму здоров’ю і показати гарний результат. Підготовка під наглядом професійних тренерів буде доступна для кожного, адже організатори планують серію безкоштовних бігових тренувань Open Run Day для майбутніх учасників Zaporizhstal Half Marathon 2017.
 
Переможці та призери запорізького півмарафону отримають грошові винагороди та пам’ятні призи від титульного партнера заходу – ПАТ «Запоріжсталь». Фінішери головної дистанції отримають медалі з унікальним дизайном, а винагороду у розмірі 5 000 гривень – ті, хто першим серед чоловіків та жінок здолає дистанцію 21,0975 км. Zaporizhstal Half Marathon 2017 стане грандіозним спортивним святом, що увійде в бігову історію країни.
 
– Металурги «Запоріжсталі» разом із запоріжцями та гостями міста з великим задоволенням візьмуть участь у півмарафоні. Спорт в Запоріжжі вже став невід’ємною частиною життя. Спортивні перемоги і виробничі досягнення подібні один до одного – це результат злагодженої роботи, єднання всіх. Разом ми подолаємо усі перепони. Впевнений, що свято спорту, сили волі та нових досягнень стане яскравою подією в житті міста і кожного учасника Zaporizhstal Half Marathon 2017,- відзначив генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.
 
– Запоріжжя – місто неймовірної сили та енергії. Ми плануємо зібрати активних та відважних любителів бігу, щоб відкрити для них таємничі закутки цього міста та показати його з нової сторони. Мальовничі пейзажі, гучні оплески вболівальників, нові рекорди – це буде незабутнє бігове свято. Ми вперше проводимо Zaporizhstal Half Marathon 2017, але впевнені, що цей захід може стати спортивно-туристичною традицією для Запоріжжя і одним із заходів всеукраїнської ліги Run Ukraine Running League. Завдяки підтримки ПАТ «Запоріжсталь» ми організуємо захід на високому рівні, аби кожен учасник, глядач і мешканець міста пишався цією подією, – коментує генеральний директор Run Ukraine Дмитро Черніцький. 
Попередня статтяРатифіковано світовий рекорд U20 Аліни Шух!
Наступна стаття«Дитяча легка атлетика ІААФ» на батьківщині Євгена Аржанова