Олександр Бабарика виграв Київ ЄвроМарафон

340
27 травня у центрі столиці відбувся другий міжнародний Kyiv Euro Marathon, який зібрав понад 2500 учасників та 4000 глядачів на НСК «Олімпійський».
 
Першим фінішував Олександр Бабарика з результатом 2 години 27 хвилин 03 секунди. Минулорічний рекорд траси серед чоловіків (2:25.43), який встановив його брат Іван Бабарика, залишився непохитним. На відміну від жіночого результату. Переможницею серед представниць чарівної статі стала Марина Шаповалова, подолавши дистанцію за 3:10.56. Таким чином, майже на чотири з половиною хвилини було перевершено результат 2016 року Людмили Шелест. Згідно до традицій Kyiv Euro Marathon, новий рекорд траси та ім’я переможниці буде викарбовано на медалях 2018 року.
 
В окремому заліку було відзначено марафонця на хендбайку Дмитра Васильцова, що подолав дистанцію за 2:34.37. Зазначимо, що кошти, зібрані під час Благодійної Милі, будуть перераховані Центру дитячої кардіології та кардіохірургії м. Києва. Також у забігах на 100 м на НСК «Олімпійський» взяли участь діти з аутизмом, з якими проводилась спеціальна програма тренувань протягом кількох місяців волонтерами фонду Sport for Peace.
 
Вже відомо, що наступний, третій за ліком Kyiv Euro Marathon відбудеться 13 травня 2018 року. Реєстрацію на участь в ньому буде відкрито вже наступного тижня.