У Рівному повторили рекорд області 44-річної давнини

203
У Рівному відбувся чемпіонат Рівненської області з легкої атлетики серед ДЮСШ, ОСДЮСШОР, КОЛІФС серед юнаків та дівчат 2000 року народження та молодших.

У турнірі взяло участь 17 команд та більше 250 юних спортсменів. У результаті командної боротьби перше місце посів комунальний заклад РОР ОСДЮСШОР. Другими стали бігуни ДЮСШ Рівненського району. Трете місце посіла команда ДЮСШ Костопільскої районної ради.

Кульмінацією змагань стало повторення найстаршого рекорду Рівненської області серед юнаків на дистанції 400 метрів – 49,8. Він був встановлений 44 роки тому, а зараз його повторив Ярослав Голуб (2001 р.н.) – вихованець Рівненської ОСДЮСШОР, підопічний Заслуженого тренера України Михайла Романчука.
Попередня стаття«Діамантова ліга»: «бронзові» виступи Ольги Земляк і Юлії Левченко у Римі (ВІДЕО)
Наступна статтяХто виконав нормативи на Лондон-2017 (станом на 08.06.2017)