Рішення Виконкому ФЛАУ від 7 червня 2017 року

225
Минулого тижня відбулося чергове засідання Виконкому Федерації легкої атлетики України.
 
Члени Виконкому за підсумками командного чемпіонату України з легкої атлетики та чемпіонату України з багатоборств затвердили склад збірних України, які візьмуть участь в командному чемпіонаті Європи (23-25 червня, Лілль, Франція) та командному чемпіонаті Європи з багатоборств (1-2 липня, Таллінн, Естонія).
 
Присутні детально обговорили роботу комплексної наукової групи збірної України з легкої атлетики, вислухали звіт керівника КНГ Михайла Авілова, а також державного та головних тренерів. За підсумком звітів було вказано на певні недоліки в роботі КНГ та доручено держтренеру В’ячеславу Тиртишнику впродовж двох тижнів сформувати завдання та внести корегування в подальшу роботу КНГ для підвищення її ефективності. Також було приділено велику увагу обговоренню питання підвищення кваліфікації тренерів, зокрема необхідності збільшення кількості семінарів під час змагань.
 
Рішенням Виконкому ФЛАУ за порушення антидопінгових правил проведено дискваліфікацію Олени Шумкіної терміном на 3,5 роки починаючи з 8 червня 2016 року.
 
Члени Виконкому ФЛАУ обговорили питання стану розподілу бюджетних коштів на підготовку легкоатлетів у 2017 році. Були виказані зауваження щодо його механізму та доручено тренерському штабу до вересня виправити всі зауваження.
 
Присутні розглянули клопотання тренерської ради та звільнили Богдана Бондаренка (стрибки у висоту) від участі в чемпіонаті України (5-8 липня, Кропивницький) задля більш якісної підготовки до чемпіонату світу відповідно до індивідуального графіку. Також всіх атлетів молодіжного та юніорського віку, які братимуть участь в командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики та командному чемпіонаті Європи з багатоборств звільнено від участі в чемпіонаті України серед молоді (21-22 червня, Кропивницький) та чемпіонаті України серед юніорів (26-28 червня, Луцьк).
 
Також було вирішено виступити з клопотанням перед відповідними органами влади про призначення державних стипендій для видатних діячів фізичної культури і спорту Радченко Людмилі Миколаївні (почесний працівник фізичної культури УРСР, почесний працівник фізичної культури і спорту України) та Кацману Володимиру Яковичу (заслужений тренер СРСР та України).
 
Наступне засідання Виконкому ФЛАУ відбудеться 18 липня у Києві.
Попередня статтяPaavo Nurmi Games: українські учасники і телевізійна трансляція
Наступна статтяЗвернення голови Підрозділу з легкоатлетичної етики до атлетів