Світовий ветеранський рекорд та два лондонських нормативи метальників

227
14-15 червня на Олімпійській базі в Конча-Заспі відбулися Всеукраїнські змагання з метань пам’яті Заслуженого тренера України Леоніда Смєлаша.
 
В них взяла участь ціла низка провідних вітчизняних метальників. Для багатьох з них це був контрольний старт перед командним чемпіонатом Європи, який вже за тиждень відбудеться в Ліллі (Франція). А ще – можливість виконати нормативи на головні старти сезону. Для молодих атлетів – це молодіжний чемпіонат Європи в Бидгощі, а для еліти – чемпіонат світу в Лондоні. І лондонські нормативи вперше підкорилися двом атлеткам. У штовханні ядра Ольга Голодна з Київщини здобула впевнену перемогу з результатом, який майже на півметра перевищує вимоги ІААФ для участі в світовій першості – 18 м 22 см. Так само метальниця молота з Херсонщини Ірина Новожилова приєдналася до Ірини Климець, яка норматив виконала раніш. Новожилова перемогла – 71.18, Климець була другою, підтвердивши свій норматив – 71.03.
 
У метанні диску Наталії Семеновій до нормативу на Лондон не вистачило усього двох сантиметрів – вона перемогла з результатом 61 м 18 см.
 
У метанні молота відзначимо ще два результати. У чоловіків представник Київської області Сергій Регеда (на фото) також вдруге в сезоні метнув за норматив на Лондон – 76.60. А у жінок Ірина Секачова встановила світовий рекорд серед ветеранів у віковій групі 40+ – 67 м 57 см, майже на два з половиною метри покращивши своє травневе досягнення!