Андрій Каратєєв: «Не всі юніори підійшли до чемпіонату країни в найкращій формі»

253
26-28 червня в Луцьку відбувся чемпіонат України серед юніорів. Це був заключний етап відбору на юніорський чемпіонат Європи, який 20-23 липня прийматиме Гроссето (Італія).
 
– Не всі лідери цієї вікової групи взяли участь у змаганнях на «Авангарді», – розповідає старший тренер збірної України з резерву Андрій Каратєєв. – Виконком ФЛАУ звільнив від чемпіонату України атлетів, які виступали на командному чемпіонаті Європи в Ліллі та змагатимуться на командному чемпіонаті Європи з багатоборств в Таллінні, таких як Анастасія Бризгіна та Аліна Шух. Дали трошки перепочити Владислав Малихіну, який і так має високий результат у стрибках з жердиною – 5.70. Метальнику спису Захару Міщенку у зв’язку з травмою Виконком дозволив відбиратися на Гроссето на основному чемпіонаті України. Отож, відбір на юніорський чемпіонат Європи ще не завершено.
 
Командний залік юніорської першості виграла Харківська область. З переможців перш за все відзначу метальника молота Гліба Піскунова з Херсонщини (80 м 60 см) та висотника з Житомирщини Дмитра Нікітіна. Приємно, що Дмитро повернувся після травми. Він взяв з першої спроби 2.15, після чого припинив змагання, щоб поберегти сили на чемпіонат Європи.
 
Також варто відзначити, що у порівнянні з юнаками не всі юніори підійшли до чемпіонату України в найкращій формі. Маючи нормативи, вони в низці дисциплін показували зараз не високі результати. Будемо сподіватися, що вони вирішили малої кров’ю потрапити до збірної і вихід на пік форми запланували на чемпіонат Європи. Що ж, в Гроссето побачимо, чи виправданий був такий їхній крок.
Попередня статтяВ’ячеслав Тиртишник: «Часу та стартів для виконання нормативів на Лондон ще вдосталь»
Наступна статтяАнна Плотіцина – з найкращим результатом сезону в Остраві