Склад збірної України на молодіжний чемпіонат Європи-2017

15
Виконком Федерації легкої атлетики України затвердив склад збірної України, яка 13-16 липня у Бидгощі (Польща) візьме участь в молодіжному чемпіонаті Європи (U-23).
 
До складу української делегації увійшло 50 атлетів та 24 офіційні особи.
 
ЧОЛОВІКИ
 100 м, 4х100 м
 Курта Данило
 Запорізька обл.
 4х100 м
 Кравцов Роман
 Запорізька обл.
 4х100 м
 Соколов Олександр
 Миколаївська обл.
 4х100 м
 Сторож Юрій
 Сумська обл.
 4х100 м
 Федоровський Григорій
 Кіровоградська обл.
 5000 м, 10000 м
 Нижник Микола
 м. Київ
 110 м з/б
 Кандимов Максат
 АР Крим
 110 м з/б
 Чорномаз Богдан
 м. Київ
 3000 м з/п
 Шевченко Сергій
 м. Київ
 ходьба 20 км
 Собчук Дмитро
 Волинська обл.
 висота
 Лонський Віктор
 Житомирська обл.
 висота
 Кравчук Вадим
 Львівська обл.
 висота
 Спільняк Сергій
 м. Київ
 довжина
 Мазур Владислав
 Житомирська обл.
 довжина
 Єгоров Богдан
 Донецька обл.
 довжина, потрійний
 Гончар Ігор
 Донецька обл.
 потрійний
 Малосілов Олександр
 Донецька обл.
 потрійний
 Ісаченков Ярослав
 Харківська обл.
 ядро
 Кокошко Роман
 Вінницька обл.
 диск
 Поваляшко Іван
 Сумська обл.
 молот
 Мисливчук Володимир
 Рівненська обл.
 молот
 Лопушенко Микола
 м. Київ
 молот
 Перевозніков Сергій
 Дніпропетровська обл.
 спис
 Козубський Олександр
 м. Київ
 спис
 Крутієнко Матвій
 м. Київ
 
ЖІНКИ
 100 м
 Голєнєва Анастасія
 Донецька обл.
 200 м
 Калістратова Аліна
 Харківська обл.
 200 м, 4х400 м
 Качур Яна
 м. Київ
 400 м, 4х400 м
 Климюк Катерина
 Рівненська обл.
 4х400 м
 Мельник Тетяна
 м. Київ
 4х400 м
 Ставнича Дарина
 Дніпропетровська обл.
 800 м
 Пироженко Наталія
 Донецька обл.
 5000 м, 10000 м
 Немченко Марина
 Харківська обл.
 10000 м
 Зіненко Валерія
 Полтавська обл.
 3000 м з/п
 Стребкова Наталія
 Тернопільська обл.
 ходьба 20 км
 Гаврилюк Тамара
 Житомирська обл.
 ходьба 20 км
 Філюк Марія
 Волинська обл.
 висота
 Геращенко Ірина
 м. Київ
 висота
 Левченко Юлія
 м. Київ
 висота
 Клінцова Лілія
 Харківська обл.
 жердина
 Килипко Марина
 Харківська обл.
 довжина
 Бех Марина
 Хмельницька обл.
 потрійний
 Попова Катерина
 Донецька обл.
 потрійний
 Корсун Ольга
 Полтавська обл.
 потрійний
 Дяченко Дар’я
 Дніпропетровська обл.
 семиборство
 Слобода Дарина
 Київська обл.
 семиборство
 Гордієнко Римма
 Дніпропетровська обл.
 диск
 Чередніченко Карина
 Дніпропетровська обл.
 молот
 Шамотіна Альона
 Дніпропетровська обл.
 молот
 Сахно Вікторія
 Київська обл.
 
ОФІЦІЙНІ ОСОБИ
 Охрименко Олександр
 керівник делегації
 Тиртишник В’ячеслав
 державний тренер
 Ольховнікова Ірина
 головний тренер
 Романчук Сергій
 головний тренер
 Островський Максим
 головний тренер
 Сердюченко Олексій
 провідний тренер
 Рикалов Юрій
 старший тренер
 Бризгін Віктор
 старший тренер
 Хабіна-Меринюк Ганна
 лікар
 Парфенюк Віктор
 масажист
 Пронін Владислав
 масажист
 Сташко Ігор
 тренер
 Пустовойт Ірина
 тренер
 Журавльов Володимир
 тренер
 Лебедюк Валерій
 тренер
 Дідик Тетяна
 тренер
 Чмир В’ячеслав
 тренер
 Кушнір Сергій
 тренер
 Крушинський Вадим
 тренер
 Шевцов Віктор
 тренер
 Нечипорець Ярослав
 тренер
 Чумак Анатолій
 тренер
 Чернов Андрій
 тренер
 Ступаченко Олена
 тренер