До уваги керівників ТФЛА! Подача кандидатів на нагороду ЕА «Жіноче лідерство»

16
Щорічно ЕА вручає нагороди у номінації «Жіноче лідерство». 2017-й не буде винятком.

 
Національним федераціям пропонується відзначити одну жінку за видатні успіхи у роботі та розвитку легкої атлетики.
 
До ЕА кандидатури тренерів подають національні федерації. Кандидатури від України будуть затверджені на засіданні Виконкому ФЛАУ.
 
У свою чергу, ФЛАУ звертається до ТФЛА з проханням номінувати кандидаток, надіславши заявку та лист-номінацію за підписом президента ТФЛА до Федерації легкої атлетики України до 10:00 10 серпня 2017 року.
 
Звертаємо вашу увагу на те, що ФЛАУ приймає заявки лише від ТФЛА. Тому якщо у вас є пропозиції щодо того, кого ви вважаєте гідною нагороди у цьому році, прохання звертатися з відповідною пропозицією до територіальної федерації, до якої входить кандидатка.
 
Загальні рекомендації та критерії відбору
 
Цілі
Нагорода ЄА з жіночого лідерства в галузі легкої атлетики була створена для визнання та відзначення жінок.
 
Основні цілі – висвітлити неоціненний внесок жінок у розвиток легкої атлетики на місцевому, національному й міжнародному рівнях, а також надихнути інших працювати на благо спорту. Є надія, що нагорода допоможе змінити ставлення та збільшити кількість жінок, які працюють у спорті.
 
Нагорода
Нагорода надається ЄА, як правило, для однієї переможниці в кожній країні, виходячи з наданої кандидатури національними федераціями.
 
Критерії нагородження
Нагорода вручається за видатний внесок у розвиток легкої атлетки жінкам будь-якого віку, які працюють у сфері легкої атлетики: тренери, учасники змагань, волонтери, організатори заходів, журналісти, адміністратори, працівники федерації тощо.
 
Людина може одержати нагороду лише один раз.
 
Кандидат не обов’язково має бути національно або всесвітньо відомим. Однією з цілей нагороди є підвищення рівня поінформованості про роботу найменш відомих жінок-лідерів у спорті, навіть на місцевому рівні.
 
Публічне оголошення переможців відбудеться під час Конвенції у Вільнюсі (Литва) 14 жовтня 2017 року.
 
Кандидатури без правильно та повністю оформленої заявки розглядатися не будуть!
 
У разі виникнення питань, будь-ласка, звертайтеся до Петрова Антона: apetrov@flau.org.ua