Київський півмарафон отримав статус IAAF BRONZE LABEL

255
Київський півмарафон отримав престижний статус – IAAF BRONZE LABEL, що є свідченням високого рівня організації та відповідності світовим стандартам.
 
Nova Poshta Kyiv Half Marathon, що увосьме пройде у столиці 22 квітня 2018 року, став першим біговим заходом в Україні, що отримав Бронзовий лейбл від IAAF – Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій. На сьогодні у світі лише 32 бігові події мають BRONZE LABEL, серед яких відомі міжнародні забіги EA7 Emporio Armani Milano Marathon, PZU Warszawa Marathon, Zurich marathon. На пострадянському просторі цей статус мали лише два заходи: Minsk Half Marathon та Lattelecom Riga Marathon. Відтепер до списку долучився і Київський півмарафон Nova Poshta Kyiv Half Marathon.
        
Для отримання цього статусу організаторам необхідно було виконати низку вимог IAAF 9 квітня під час проведення сьомого Київського півмарафону. Відповідність вимогам контролював спеціальний технічний делегат Массімо Магнані. Нещодавно в ІAAF підтвердили успішне їх виконання.
 
– Київський півмарафон має великий потенціал. Протягом двох днів я спостерігав за всіма процесами підготовки і самим заходом, все було на високому рівні. Окремо хочу відзначити привітну і дружелюбну атмосферу, яка панувала під час спортивної виставки і самого заходу у Києві. Організатор змагань, компанія Run Ukraine – це команда професіоналів. З такими організаторами приємно мати справу. Щоправда, для отримання Срібного та Золотого лейблів організаторам треба ще попрацювати, – зазначив технічний делегат IAAF Road Running Массімо Магнані.
 
Для Run Ukraine це був важливий іспит. Щоб отримати статус BRONZE LABEL на наступний рік, організатори виконали ряд наступних вимог:
  • Забезпечили участь у заході 10 міжнародних елітних атлетів з 4 країн. Ними стали спортсмени з Ефіопії, Кенії, Польщі та України.
  • Організували допінг-контроль для учасників.
  • Здійснили перекриття траси від руху транспорту та організували присутність офіційного міжнародного вимірювача траси.
  • Проконтролювали безпечність асфальтного покриття, щоб уникнути травматизму учасників.
  • Окрім того, були забезпечені: професійна телевізійна трансляція, зони гідратації та харчування, медичний контроль.

 

– В першу чергу, для нас лейбл – це знак якості події. Для наших учасників, зокрема європейських бігунів, лейбл є важливим критерієм, адже це гарантія високого рівня організації. Восени восьмий Київський півмарафон увійде в міжнародний календар IAAF шосейних перегонів. Вперше в історії України ми отримали такий статус. Це досягнення ми здобули завдяки співпраці з КМДА, ФЛАУ та партнерами, а також завдяки нашим учасникам, що надихають на постійне вдосконалення. Наступна мета Київського півмарафону – отримання IAAF SILVER LABEL на 2019 рік, а також проведення чемпіонату світу-2020 з півмарафону, – коментує генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.
 
– Це чудова новина, але вона не була для нас несподіванкою, – говорить президент ФЛАУ Ігор Гоцул. – Це результат, до якого ми давно разом йшли. Я дуже вдячний компанії Run Ukraine, яка впродовж тривалого часу працювала і продовжує працювати над вдосконаленням, залученням нових учасників і глядачів, ЗМІ. Отримання IAAF BRONZE LABEL – це сигнал усій біговій спільноті України, що ми усі рухаємося у вірному напрямку. Також це результат вірно обраної стратегії ФЛАУ, направленої на приділення великої уваги розвитку масового спорту та різноманітним навчальним програмам. Адже і Дмитро Черніцький, й Ірина Ліщинська, інші фахівці Run Ukraine свого часу пройшли через семінари, тренінги, які проводилися за участі ФЛАУ.
 
Реєстрація на 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon буде відкрита у листопаді на сайті www.kyivhalfmarathon.org
 
Нагадуємо, Nova Poshta Kyiv Half Marathon – це перший етап бігової ліги Run Ukraine Running League, що об’єднує п’ять бігових змагань у чотирьох містах України: Києві, Дніпрі, Одесі, Львові. Ліга орієнтована на любителів бігу, серед яких по завершенню останнього етапу визначать переможців серед чоловіків та жінок. Головний приз Run Ukraine Running League 2017 – участь наступного року у престижному Празькому марафоні.
Попередня статтяФедерація легкої атлетики України та INTERTOP підписали договір про співпрацю
Наступна статтяМихайло Кохан – переможець Європейського юнацького олімпійського фестивалю