Федерація легкої атлетики України та INTERTOP підписали договір про співпрацю

281
27 липня на головній спортивній арені країни, НСК «Олімпійський», відбулася урочиста церемонія підписання договору про партнерство між Федерацією легкої атлетики України та головним взуттєвим рітейлером країни, мережею магазинів для всієї родини INTERTOP.
 
Про співпрацю сторони оголосили ще в червні, 5-8 липня це співробітництво закріпилося в Кропивницькому під час чемпіонату України з легкої атлетики. І ось зараз свої підписи під угодою поставили президент ФЛАУ Ігор Гоцул і генеральний директор INTERTOP Сергій Бадрітдінов.
 
Угода, яку підписано на рік з можливістю її продовження, передбачає три складові співпраці. INTERTOP здійснюватиме фінансову підтримку діяльності ФЛАУ з розвитку легкої атлетики в країні, братиме участь в заходах, спрямованих на популяризацію легкої атлетики (зокрема, в організації телетрансляцій), а також здійснюватиме заохочення провідних вітчизняних легкоатлетів.
 
– Наша компанія – одна з перших, яка підписала подібну угоду в українському спорті, – коментує генеральний директор INTERTOP Сергій Бадрітдінов. – Ми хочемо, щоб це викликало ланцюгову реакцію у представників бізнесових кіл. Такими діями можемо змінити життя українців на краще. Я сподіваюся, що завдяки нашій співпраці у України буде багато олімпійських чемпіонів, країна цінуватиме своїх героїв. Я вдячний Федерації легкої атлетики України і сподіваюся, що це буде тривале і плідне співробітництво.
 
 
– Легка атлетика та INTERTOP – вітчизняні лідери у своїх сферах. Об’єднавшись, ми показуємо усім приклад: що треба робити, аби у країни були медалі, а населення стало здоровішим, – розповідає президент ФЛАУ Ігор Гоцул. – Це лише початок нашої співпраці, яка, я впевнений, буде приносити і користь, і задоволення як українським легкоатлетам, так і представникам INTERTOP.
 
– Підписання угоди та залучення нового партнера для підтримки української легкої атлетики – дуже приємна і важлива подія. Легка атлетика – це олімпійський вид спорту №1 у світі. На Олімпійських іграх в цьому виді спорту розігрується найбільша кількість медалей. Українська школа «Королеви спорту» має чудові традиції, а останні результати на провідних міжнародних змаганнях в різних вікових групах вселяють надію в примноження цих здобутків, – зазначає президент Національного олімпійського комітету, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка. –  Радує, що ФЛАУ активно працює над пошуком і залученням партнерів, адже окрім державної підтримки і допомоги НОК вкрай важливо ефективно реалізовувати власні маркетингові програми, – додав головний олімпієць країни, висловивши вдячність президенту ФЛАУ Ігорю Гоцулу та керівництву компанії INTERTOP.
 
 
На урочистій церемонії підписання договору між ФЛАУ та INTERTOP були присутні стрибуни у висоту чемпіонка Європи серед молоді та призер чемпіонату Європи в приміщенні Юлія Левченко, фіналістка Олімпійських ігор, призер чемпіонату Європи серед молоді Ірина Геращенко, призер чемпіонату світу в приміщенні і чемпіонату Європи, фіналіст Олімпійських ігор. Вони стали першими нашими легкоатлетами, які отримали подарункові сертифікати від INTERTOP.