Володимирські висоти-2017 виграли Юрій Кримаренко з 2.30 та Дарина Кучина

238
Феєрично закінчилися четверті «Володимирські висоти» – змагання зі стрибків у висоту, які відбуваються у Володимирі-Волинському у День міста. Перемогу у чоловіків здобув атлет із Бердичева Юрій Кримаренко. Його результат – фантастичні 2.30 метра.
 
33-річний чемпіон світу-2005 переміг у захоплюючій боротьбі з Дмитром Яковенком, Андрієм Ковальовим та володимирським стрибуном Вадимом Кравчуком. Стрибуни добралися до позначки 2.21, на якій зійшли Кравчук і Ковальов. Третім за спробами став Ковальов.
 
Яковенко подолав 2.21. Кримаренко ж з першої спроби взяв 2.30! Якби Юрію ця висота підкорилася ще тиждень тому, він міг претендувати на участь в лондонському чемпіонаті світу, який розпочнеться 4 серпня.
 
Звісно, небувалі висоти, підкорені атлетами у Володимирі, порадували публіку, яка зібралася теплого літнього дня на центральному майдані міста. Глядачі буквально жили змаганнями, вітаючи вдалі спроби, десь підбадьорюючи їх, а десь дотримуючись тиші. Свято легкої атлетики у Володимирі вдалося.
 
У жінок змагання виграла Дарина Кучина із Херсону, показавши скромні 1.80.
 
Відзначимо, що усі медалісти Володимирських висот отримали грошові премії від Фонду Ігоря Палиці Тільки разом. Організатори змагань дякують за сприяння володимирській міськраді, обласній адміністрації, а також депутату міськради Максиму Климюку.
 
Попередня статтяВеб-конференція В’ячеслава Тиртишника – на телеканалі XSPORT
Наступна статтяЯрослава Магучіх: «І не помітила, як сезон пролетів»