Ірина Новожилова: «Завжди хочеться показати максимальний результат» (ВІДЕО)

273
Дорогою до Лондона Ірина Новожилова сказала: «У мене є два бажання у Лондоні. Одне з них – показати свій максимальний результат. Інше – допомогти моїм близьким людям».

 
З першим у Новожилової, на жаль, не склалося. Результату 66,02 метри не вистачило для подолання кваліфікації з метання молота. Але втілити в життя друге бажання час і можливість ще залишаються.
 
– Ніби все зробили, спроби виконали, але такий рік, у наступному буде краще, – прокоментувала виступ Ірина.
 
Іро, знаємо вас не лише як спортсменку, а і як спортивного діяча і організатора. Плануєте і надалі залишатися в спорті?
 
Не планую закінчувати кар’єру. Хочу виступити ще як мінімум на одних Олімпійських іграх, а там подивимося. А суміщати трішки організаційної роботи з тренуваннями і виступами поки що вдається.
 
А чого хотілось би досягти на цій ще одній Олімпіаді?
 
Показати максимальний результат. Завжди цього хочеться. Звісно, щоб претендувати на медалі, потрібно бути… космонавтом. А потрапити у фінал можливість завжди є. Якщо все складається, це під силу і мені, і Альоні Шамотіній, і Ірі Климець.
 
Ви виступали на Олімпійських іграх у Лондоні. Той же сектор, стадіон. Відчуття теж такі ж чи зараз зовсім інакше?
 
Я б навіть сказала, що чемпіонат світу більш організований. На Олімпіаді тут було все дещо «розібрано», не було цільності. А на чемпіонаті світу все чітко, вчасно, без запізнень.
 

 

 
Вже після закінчення інтерв’ю Ірина додала: «Насправді, те, що ми показуємо зовні після виступу, це одне, а те, що коїться у нас всередині – зовсім інше. Ми стільки працювали, щоб вдало виступити, а всі ці старання не виправдали себе. Звісно, потрібно було показати свій хороший результат, але ще дуже хочеться зробити дещо. Дуже хочу допомогти Льоші Касьянову, Наташі Семеновій, Ані Гацько-Федусовій і Сергію Регеді. Не знаю, наскільки мені це вдасться, але намагатимуся принаймні підтримати, бути поряд. Це ті люди, які дуже близькі, які в сердечку».
Попередня статтяАльона Шамотіна: «Завдання на сезон виконала не до кінця – фінал не вдався»
Наступна статтяІрина Климець: «Збивав не шум, а відчуття молоту»