Опубліковано перший офіційний бюлетень чемпіонату світу-2018 у приміщенні

271
Організаційний комітет чемпіонату світу-2018 з легкої атлетики у приміщенні опублікував перший офіційний бюлетень змагань. Турнір відбуватиметься з 1 до 4 березня у Бірмінгемі.

 
Велика Британія стане першою країною в історії, яка прийме чемпіонати світу просто неба і в приміщенні один за одним. Нагадаємо, що чемпіонат світу-2017 відбувався у Лондоні.
 
Очікується, що участь у чемпіонаті світу-2018 у приміщенні візьмуть понад 400 атлетів зі 150 країн. Вечір першого дня турніру буде  присвячений виключно стрибкам у висоту (медалі у цій дисципліні розіграють як чоловіки, так і жінки) та дистанції 3000 метрів серед жінок, де планується виступ місцевої героїні Лори Мюір.
 
У бюлетені ви знайдете повний розклад чемпіонату світу-2018 у приміщенні, кваліфікаційні нормативи, інформацію про арену, де пройдуть змагання, та представлення самих змагань. Крім того ви повернетеся в історію, у 2003 рік, коли Бірмінгем також приймав чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні, і дізнаєтеся про те, хто ж працюватиме в організаційному комітеті турніру у 2018-му.
 
У бюлетені також наявна інформація про візи до Великої Британії, карта міста, склад Ради ІААФ. Не обійшлося, звісно, і без інформації про квитки на чемпіонат світу у приміщенні та розповідей про талісмана і суперграфіку турніру.
Попередня статтяОпубліковано список заборонених препаратів і методів-2018!
Наступна статтяЗі світу по нитці: ставки французів на Олімпіаді-2024 і поповнення списку IAAF Gold Label Road Race,