Зі світу по нитці: ставки французів на Олімпіаді-2024 і поповнення списку IAAF Gold Label Road Race,

282
Лише нещодавно МОК прийняв рішення про проведення літніх Олімпійських ігор-2024 у Парижі, і вже почали з’являтися перші медальні прогнози й опитування. Одне з таких опублікувало відоме французьке видання L´Equipe.

 
Згідно з опитуванням L´Equipe, серед потенційних медалістів-легкоатлетів бачать не лише багатоборця Кевіна Майєра, а і юну Хезер Аренто. У свої 14 років вона вже настрибала 6,57 м у довжину і 13,31 м потрійним. Під час проведення олімпійських ігор у Парижі їй буде 22 роки.
 
***
 
Найпрестижніший статус комерційних змагань з бігу по шосе, IAAF Gold Label Road Race, отримав ще один марафон. Цей список поповнив Zurich Maraton de Seville (Швейцарія).
 
***
 
Шелейн Фланаган отримала срібну медаль за виступ з бігу на 10000 на Олімпійських іграх-2008. У Пекіні вона фінішувала третьою, проте після дискваліфікації Елван Абейлегессе піднялася на сходинку вище.
 
Фланаган вручили срібну медаль у неї вдома, в Портленді (Орегон, США).Наразі атлетка готується до Нью-Йоркського марафону, який відбудеться 5 листопада.
За матеріалами EMEnews