Юлія Левченко: «Приємно, що мої успіхи помітили в Європі»

365
(с)European Athletics via Getty Images
Українка Юлія Левченко стала переможницею у номінації «Зірка, яка сходить» у Європі за підсумками 2017 року. 15 жовтня вона вже повернеться в Україну, а поки що дала коментар для читачів сайту ФЛАУ.

 
«Я знала про існування цієї нагороди, але не розраховувала, що буду серед кандидатів. Відверто кажучи, навіть забула про неї: думала не про це, а про те, що сезон закінчився і можна відпочивати. Аж раптом побачила себе у списку, – зізнається Юлія Левченко. – У мене був успішний сезон, і дуже приємно, що не лише я це помітила, і не лише у моїй країні, а і в Європі.
 
Коли почалося голосування, слідкувала за ним, проте про перемогу не думала. Мені було просто приємно, що за мене голосують, що я у списку. Було приємно потішити себе, особливо вкінці сезону, коли ти вже й не стрибаєш, і ще й не тренувалася, а тим не менш якійсь події все одно відбуваються.
 
Було приємно бачити у списку багатьох наших юних спортсменів, молодших, ніж я. Їхні результати і місця, які вони посіли цього року, – це дійсно дуже гідні виступи. Вони встановили всі можливі рекорди… Та ж Ярослава Магучіх, яка, як і я, виступає у секторі для стрибків у висоту, побила рекорд  юнацьких чемпіонатів світу, який тримався надзвичайно довго. Приємно, що у нас молодь з таким потенціалом. Приміром, я у їхньому віці ще не показувала таких результатів. Вони нас «переплюнули». І це чудово! Хочеться, щоб вони не збивалися зі свого шляху, йшли далі. Впевнена, що у майбутньому у них буде ще багато нагород.
 
І приємно, що саме українців було у списках відразу четверо, що я не була одинокою вовчицею у якійсь зграї. Ми вже можемо заявити про себе, про те, що у нас у країні є таланти. Дай Боже, щоб усе це розвивалося, не зупинялося і щоб були умови для тренувань».
 
Нагадаємо, що на перемогу у номінації «Зірка, яка сходить» претендували четверо українців. Серед жінок крім Левченко до числа номінантів потрапили Аліна Шух і Ярослава Магучіх, а серед чоловіків Михайло Кохан.
Фото (с)European Athletics via Getty Images
 
Читайте також: