Гарні перспективи жіночої ходьби на 50 км

265
14-15 жовтня в Івано-Франківську вже в 21-е відбулися традиційні змагання зі спортивної ходьби «Кубок «Вечірній Івано-Франківськ», в рамках яких також відбулися чемпіонати України з ходьби на 50 км та командний серед ДЮСШ та СДЮШОР.
 
– Загалом у цих змаганнях взяло участь близько 150 спортсменів, – розповідає головний тренер збірної України з видів витривалості Сергій Романчук. – Окрім українців були атлети з Сербії, Греції, Португалії, Білорусі та Молдови.
 
У юніорів порадував на дистанції 20 км юніор з Волині Віктор Шумик. Він вперше виконав норматив майстра спорту (1:28.44) і має непогані перспективи на наступний сезон. Також несподівано гарні перспективи у нас вибудовуються у ходьбі на 50 км у жінок. В Івано-Франківську цю дистанцію подолало п’ять наших представниць чарівної статі, але трьом з них вдалося показати результати з ТОП-10 світового топ-листа (перемогла місцева атлетка Христина Юдкіна – 4:32.14). Отож у нас є непогана команда для участі у травні наступного року у Китаї в командному чемпіонаті світу.
 
У чоловіків ті атлети, які виступали на чемпіонаті світу, тут не змагалися, і доволі прогнозовано 50 км виграв Іван Гречковський з Київщини – 4:01.14. Першість ДЮСШ виграла КЗ СРДЮСШ (Суми), першість СДЮШОР – житомиряни, а командний залік чемпіонату – івано-франківці.
 
На останок зазначу, що кожного року росте рівень цих змагань. І це помітив не лише я. Три міжнародних судді, які були тут присутні, дали найвищу оцінку і організації старту, і роботі нашої суддівської бригади.
Попередня статтяНазвані імена найкращих легкоатлетів Європи у 2017 році
Наступна статтяЕА відзначила тренерськими нагородами Ігоря Лонського й Ірину Пустовойт