Наказом Мінмолодьспорту офіційно утворено Центри олімпійської підготовки з легкої атлетики

267
Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов своїм Наказом №4403 наказав утворити державні установи «Східний державний центр олімпійської підготовки з легкої атлетики» та «Західний державний центр олімпійської підготовки з легкої атлетики».
 
Східний ЦОП буде розміщено за адресою: м. Суми, вул. Прокоф’єва, 38/1; Західний ЦОП буде розміщено за адресою: м. Луцьк, проспект Перемоги, 7-а. Керівники цих державних установ мають бути призначені не пізніше ніж 20 грудня 2017 року. До того часу виконуючими обов’язки директора призначено Коржа Віталія Андрійовича (Східний ЦОП) та Вегнера Олега Івановича (Західний ЦОП).
 
Віталій Корж та Олег Вегнер найближчим часом мають здійснити державну реєстрацію юридичної особи в установленому законодавством порядку, розробити та подати на затвердження керівництва Мінмолодьспорту Статути ЦОПів, підготувати проекти кошторису та штатний розпис, тощо.
 
Департаменту олімпійського спорту спільно з департаментом економіки та фінансів належить забезпечити підготовку документів, необхідних для забезпечення діяльності ДУ Східний ЦОП та ДУ Західний ЦОП, починаючи з 01 січня 2018 року.
Попередня статтяЮлія Левченко ввійшла до числа фіналістів на звання «Зірка, яка сходить» у світі!
Наступна статтяВідбір на Європу за європейськими стандартами