8 годин знань для керівників територіальних ФЛА

274
25 жовтня у Києві відбувся семінар для президентів територіальних федерацій легкої атлетики «Розвиток легкої атлетики: нові тенденції, реалії та перспективи».
 
Головний спікером заходу був американський фахівець у галузі спортивного маркетингу та менеджменту Мартін Конвей. Він розповів присутнім про те, на скільки важливо спортивним організаціям мати власний сайт, оригінальний логотип, бути присутніми у соціальних мережах. Які інструментарії потрібно використовувати, щоб знаходити партнерів, спонсорів, як їм доводити те, що співробітництво з федерацією може бути їм корисне.
 
Експерт з гендерних питань ООН-Жінки Михайло Крюкалов під час свого виступу зосередив увагу на останніх світових тенденціях щодо рівної присутності чоловіків та жінок на керівних посадах в різних міжнародних інституціях. Розкрив, чому це може бути корисне як самим організаціям, так і справі, якій присвячена їхня діяльність.
 
Фахівець у галузі зв’язків з громадськістю та комунікацій Наталя Ємченко розповіла про необхідність використання лідерів суспільної думки в процесі популяризації бренду «Легка атлетика». Лідерами суспільної думки, в залежності від ситуації, можуть бути як керівники органів державної влади, так і представники різноманітних громадських організацій, і навіть пересічні активісти, які формують суспільну думку в окремо взятих територіальних громадах. Користь від співпраці з останніми буває набагато більшою за власні намагання «достукатися до високих кабінетів».
 
Були серед спікерів також безпосередньо легкоатлетичні фахівці. Державний тренер України В’ячеслав Тиртишник ознайомив керівників ТФЛА зі структурою тренерського штабу збірної України, детально розповів про принципи формування штатної збірної, за яким принципом обираються місця для навчально-тренувальних зборів (як на території України, так і за кордоном), охарактеризував кожне з них, вказав на переваги та недоліки. Велику увагу було приділено питанню фінансування підготовки атлетів, як централізованого, так і на місцях, а також питанню антидопінгу.
 
Президент Федерації легкої атлетики м. Дніпро Марина Філатова поділилася з присутніми, як їй вдалося вивести розвиток легкої атлетики в місті на новий якісний рівень: які аргументи знаходили для зацікавлення спонсорів, як генерували різноманітні легкоатлетичні заходи – перш за все Дніпровський марафон, Дитячу легку атлетику ІААФ в школах, змагання «Олімпійське сузір’я Придніпров’я», з яких джерел фінансується ФЛА Дніпра. Також розповіла про плани, які найближчим часом її федерація хоче здійснити у місті.
 
Підсумовуючи семінар, президент ФЛАУ Ігор Гоцул виказав сподівання, що отримана впродовж дня інформація була корисна керівникам територіальних ФЛА і допоможе розвитку легкоатлетичних громад на місцях. На початку наступного року відбудеться наступний подібний захід, під час якого будуть розкриті не менш актуальні питання, пов’язані з розбудовою нашого виду спорту.
Попередня статтяЛьвівський півмарафон збере понад 2000 учасників
Наступна статтяЮрій Тумасов про Петра Івановича Денисенка