Рішення жовтневого Виконкому ФЛАУ

198
28-29 жовтня у Харкові відбулося засідання Виконкому ФЛАУ. Зокрема, на ньому було затверджено склад збірної команди України для участі у чемпіонаті Європи з кросу.

 
Як зазначив президент ФЛАУ Ігор Гоцул, у даному питанні Виконком ФЛАУ вирішив включити до складу команди у жіночій категорії не лише переможницю чемпіонату України, а діяти згідно з критеріями відбору, за якими право потрапити до команди могли отримати атлетки, які посіли 1-4 місця.
 
***
 
Виконком ФЛАУ розглянув проект критеріїв та умов відбору до складу національної збірної команди України з легкої атлетики для участі в офіційних міжнародних змаганнях у 2018 році. Найближчим часом вони будуть доопрацьовані й опубліковані на сайті ФЛАУ у підрозділі «Документи».
 
***
 
Одне з питань стосувалося концепції діяльності Центрів олімпійської підготовки з легкої атлетики. Дану концепції найближчим часом також буде завантажено у підрозділ «Документи» на сайті ФЛАУ.
 
***
 
Як повідомлялося раніше на сайті ФЛАУ, Виконком ФЛАУ затвердив зміни до календаря офіційних національних змагань на 2018 рік.
 
***
 
Виконком ФЛАУ задовольнив клопотання Головної тренерської ради про внесення змін до Єдиної спортивної класифікації України і тепер звернеться з ним до Міністерства молоді та спорту України. Саме міністерству належать повноваження щодо затвердження і внесення змін до Єдиної спортивної класифікації України і лише воно може приймати такі рішення.
 
Тож Виконкомом ФЛАУ було вирішено звернутися з клопотанням до Міністерства молоді та спорту України про можливість присвоєння звання Майстер спорту України міжнародного класу за результатами, показаними на чемпіонатах України з легкої атлетики серед дорослих, згідно з відповідними нормами та вимогами Єдиної спортивної класифікації. А також з клопотанням про присвоєння розрядів представникам трейлового бігу і жінкам, які змагаються зі спортивної ходьби на 50 км.
 
Наразі трейл активно розвивається у всьому світі і в Україні зокрема. А чемпіонат світу з цього виду легкоатлетичної програми був включений до календаря ІААФ.
 
Що стосується спортивної ходьби на 50 км, то ця дисципліна офіційно була представлена вже на чемпіонаті світу-2017, який у серпні приймав Лондон. А міжнародні змагання «Вечірній Івано-Франківськ» показали, що Україна має тут дуже хороші перспективі.
 
***
 
Виконком ФЛАУ вирішив підтримати клопотанням до Міністерства молоді та спорту України про присвоєння почесного звання та призначення нагороди за участь в організації підготовки спортсменок-призерок Олімпійських ігор-2012 з естафетного бігу 4х400 метрів. А саме, присвоїти звання Заслуженого тренера України першому тренеру Наталії Пигиди Ходусу Івану Івановичу і нагородити почесною грамотою Кабінету міністрів України першого тренера Аліни Логвиненко Скирду Ігоря Володимировича.
 
Виконком ФЛАУ вирішив підтримати клопотанням до Міністерства молоді та спорту України про присвоєння почесного звання Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Донському Семену Абрамовичу.
 
Виконком ФЛАУ вирішив підтримати клопотанням до Міністерства молоді та спорту України щодо виплат грошових винагород Дмитренку Руслану і його тренеру Тобіасу Денису за друге місце на дистанції 20 км на Кубку світу-2012 зі спортивної ходьби (м. Саранськ, Росія) у зв’язку з дискваліфікацією спортсменів Російської Федерації за вживання допінгу, які посіли друге й третє місця в особистому заліку. Також підтримати клопотанням до Міністерства молоді та спорту України щодо виплат різниці між грошовими винагородами за друге і третє місця в особистому заліку на командному чемпіонаті світу-2016 зі спортивної ходьби на 50 км Главану Ігорю, який після дискваліфікації за вживання допінгу переможця змагань перемістився з третього місця на друге, та його тодішньому тренеру Соломіну Анатолію.