Яким буде київський стадіон ЦСК ЗСУ

396
У Центральному спортивному клубі Збройних сил України відбулася робоча нарада, присвячена питанням реконструкції армійського стадіону у столиці.
 
У ній взяли участь керівники ЦСК ЗСУ, Федерації футболу України та Федерації легкої атлетики України. Армійська арена, розташована у центрі Києва (Повітрофлотський проспект), вже давно перебуває не у найліпшому стані. Але справа рухається з місця. На Збройні сили України наразі покладено вирішення надважливих завдань на Сході країни. Проте у Міністерстві оборони розуміють, що окрім захисту цілісності території держави, важливим також залишається питання фізичного виховання як військовослужбовців, так і населення загалом. Поява сучасних спортивних арен – один з напрямків його вирішення.
 
 
Присутні розглянули ескіз проекту реконструкції стадіону. Зокрема, представники ФЛАУ – перший віце-президент Федерації Володимир Рудюк та генеральний секретар Михайло Медведь – виказали свої зауваження та рекомендації щодо легкоатлетичної складової стадіону. Вона передбачає реконструкцію головної арени (з отриманням сертифікату 2-го класу ІААФ), побудову розминочних полів та легкоатлетичного манежу. З урахуванням усіх побажань невдовзі буде розроблено 3D проект реконструкції стадіону ЦСК ЗСУ.
Попередня статтяПерелік учасників внутрішнього конкурсу ФЛАУ на керівні посади
Наступна статтяУ Бахмуті відбулася матчева зустріч між ДЮСШ Донеччини та Луганщини