У Бахмуті відбулася матчева зустріч між ДЮСШ Донеччини та Луганщини

222
17 листопада у бахмутському легкоатлетичному манежі стадіону «Металург» відбулася матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2000-2001 р.н.

У змаганнях взяли участь 7 команд з Донецької та Луганської областей: КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради, ДЮСШ м.Костянтинівки, КЗ МДЮСШ м.Лисичанська, ДЮСШ м.Мирнограда, КДЮСШ №2 м.Сєвєродонецька, ДЮСШ м.Слов’янська та ДЮСШ м.Торецька.

У фінальних забігах серед юнаків та дівчат на 60 м перемогли неодноразові чемпіони цієї дистанції Євгенія Коноваленко (7,8h) та Кирило Приходько (7,0h). На дистанції 300 м серед дівчат найкращий результат показала Аліна Костіна (44,0h), на 600-метрівці не було рівних Катерині Коваль (1.33,5h), а 1000 метрів виграла Ольга Дибка (3.09,4h). Боротьба за перше місце розгорнулася на дистанції 300 метрів між Данилом Журавовим та Кирилом Приходько — лише на 3 десяті секунди Кирило випередив свого опонента (37,6h проти 37,9h). У штовханні ядра 5 кг з результатом 14.08 чемпіоном став Вадим Горецький.

Досить високі результати серед юніорів показали: Олена Радюк — чемпіонка у бігу на 300 м з часом 41,4h, Давід Оломський у стрибках у висоту подолав планку 1.95, Микита Кадацький посів перше місце у штовханні ядра 6 кг з показником 15.65.