В Тернополі завершився ІІ міський фестиваль «Дитяча легка атлетика ІААФ»

267
День, якого так довго чекали всі учасники та організатори ІІ міського фестивалю за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ» у Тернополі. 22 листопада відбувся фінал цих змагань, боротьба найкращих з кращих, протистояння команд, що показали свої спортивні навички та отримали найвищі бали в попередніх зональних стартах. Зпоміж 21 школи міста, які змагалися за це право, шістку фіналістів склали ТЗОШ №24, ТСШ №3, ТСШ №7, ТЗОШ №13, ТЗОШ №26, ТЗОШ №17.
 
Щоб вирізнити фінальні змагання, додали до їх програми нові естафети та випробування.
 
– Цього разу ми підготували для команд дещо особливе, внесли корективи в попередні випробування та трохи ускладнили їх, адже це вже фінал і тут зібрались найкращі команди учнів 5-х класів Тернополя, – розповів член суддівської колегії Федерації легкої атлетики Тернопільської області Олександр Хома.
 
Школярі змагались у таких випробуваннях: «біг зі стійками та бар’єрами», «драбинка», «хрестик», «багатоскоки», «метання списа», «метання диска» та «формула -1».
 
В спортивному залі ТНПУ ім. В.Гнатюка панувала атмосфера жаги до перемоги. Учасники гучно підтримували один одного та помітно хвилювались. Всі результати фіксувалися та обраховувалися колегією суддів ФЛА Тернопільської області, що складається зі студентів факультету фізичного виховання Тернопільського національного університету ім. Володимира Гнатюка.
 
За результатами всіх випробувань переможцями і призерами ІІ міського фестивалю за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ» у м.Тернопіль стали:
– І місце виборола ТЗОШ №24 (вчитель В.Войнаровський) .
– ІІ місце завоювали представники ТЗОШ №3 (вчитель Л.Булич)
– ІІІ місце посіла команда ТЗОШ №7 (вчитель А.Румак)
 
– Ми почали готуватись ще від вересня, – розповідає вчитель команди-переможниці Володимир Войнаровський. – Я був впевнений у своїх учнях і ми перемогли!
 
По закінчені змагань всі учасники залишились задоволеними, адже вони стали переможцями для своїх вчителів та, без сумніву, гордістю школи. За свої старання учасники отримали приємні подарунки від партнерів Федерації легкої атлетики Тернопільської області – ТМ «Ласунка», мережі магазинів «Спортландія» та обласного відділення НОК України.
 
Організаторами фестивалю за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ» виступили Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення та Федерація легкої атлетики Тернопільської області.
 
Матеріал підготувала студентка кафедри журналістики ТНПУ ім. В.Гнатюка Євгенія Єднак