Розпочалася реєстрація на Київський міжнародний півмарафон-2018

263
22 квітня наступного року у Києві відбудеться восьмий за ліком міжнародний Київський півмарафон, який став традицією для міста та його мешканців. 27 листопада організатори події, компанія Run Ukraine, розпочали реєстрацію на півмарафонську дистанцію – 21,0975 км.
 
Участь у біговому заході доступна як для любителів, так і для професійних бігунів. Організатори наголошують на важливості завчасної підготовки до забігу та рекомендують вже розпочинати тренування тим, хто планує вперше пробігти півмарафон. Нагадуємо, 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon став першим біговим заходом в Україні, що отримав Бронзовий лейбл від світової організації IAAF – міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій.
 
– Сьогодні у світі лише 32 бігові події мають BRONZE LABEL, серед яких є відомі міжнародні забіги EA7 Emporio Armani Milano Marathon, PZU Warszawa Marathon, Zurich marathon, – коментує генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький. – На пострадянському просторі цей статус мають лише два заходи: Minsk Half Marathon та Lattelecom Riga Marathon. Тепер і Київський півмарафон долучився до списку BRONZE LABEL. Для учасників це гарантія високого рівня організації, забезпечення максимально комфортних умов участі. Для міста та країни це визнання на міжнародному рівні. Ми досягли такого результату завдяки восьмирічному досвіду, у якому були і помилки, і перемоги. У 2010 році ми починали з простої ідеї – організувати у столиці захід здоров’я та спорту. Ми змогли, і тоді це був наш маленький тріумф. Цього року ми зустріли 9 тисяч бігунів на старті всіх дистанцій. У 2018 році плануємо зібрати понад 12 тисяч учасників. З 27 листопада шанувальники бігу вже можуть зареєструватися на престижну бігову подію.
 
Маршрут півмарафону буде пролягати мальовничими вулицями міста, об’єднуючи історичну частину міста з урбаністичною та парковою зоною Труханового острова. Старт і фініш – на Контрактовій площі. Учасники бігтимуть від площі по колу уздовж Набережного шосе, по Гаванському мосту, на Набережно-Рибальській вулиці, через Дніпро по Московському мосту. Загальний набір висоти на трасі Київського півмарафону досягає 120 м. Ознайомитися з маршрутом та зареєструватися можна на офіційному сайті події.
 
Традиційно в рамках 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon відбудуться старти на індивідуальних дистанціях: 21,0975 км, 5 км, 2 км, а також дитячі забіги на 100 м, 500 м і 1000 м. Реєстрація на ці дистанції згодом буде відкрита на сайті заходу. Забіг на 2 км буде благодійним та продовжить благочинну традицію Run Ukraine. Цього року завдяки організації благодійного забігу «Переможці» та фандрайзинг марафону в рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon було зібрано 1 121 753 гривень благодійних коштів.
 
Київський міжнародний півмарафон Nova Poshta Kyiv Half Marathon у 2015 році став повноправним членом Асоціації міжнародних марафонів (AIMS). Окрім того, захід пройшов сертифікацію Європейської асоціації легкої атлетики і отримав найвищу оцінку якості – «5 зірок». 
Попередня статтяЧемпіонат світу-2020 у приміщенні відбудеться в Азії
Наступна статтяОсновні рішення Ради ФЛАУ у Львові