З 2018 року участь у програмі I RUN CLEAN буде обов’язковою

261
Європейська легка атлетика (ЕА) у рамках боротьби з допінгом створила програму I RUN CLEAN й успішно реалізовує її впродовж кількох років. Починаючи з 2018 року, її проходження буде обов’язковим для всіх, хто братиме участь в офіційних турнірах ЕА. Планується, що першими змаганнями, де реалізують цей задум, стане чемпіонат Європи U18 (5-8 липня, Дьйор, Угорщина).

 
На сьогодні дана онлайн-платформа доступна лише англійською мовою, проте вже наступного року у планах ЕА запустити її ще 11-ма мовами світу: болгарською, польською, французькою, російською, німецькою, сербською, грецькою, іспанською, угорською, турецькою та італійською.
 
I RUN CLEAN – це сучасна антидопінгова освітня програма та база знань ЕА, розроблена за участю атлетів, офіційних осіб у галузі спорту, освітян і експертів допінг-контролю. Вона призначена для доповнення і підтримки програм, які пропонують федерації, національні антидопінгові агенції й інші організації. Використання даної онлайн-платформи допоможе атлетам і всім, хто любить спорт, зіграти свою роль у боротьбі з допінгом.
 
Взявши участь у програмі I RUN CLEAN і завершивши всі вісім модулів, ви отримаєте диплом з особистим сертифікаційним номером. Цей диплом є вашою обіцянкою дотримуватися правил антидопінгу і правил чесної гри.
 
Детальніше про програму I RUN CLEAN ви можете прочитати ТУТ (англійською), а також на сайті самої онлайн-платформи.