До уваги ЗМІ! Акредитація на чемпіонат світу-2018 з легкої атлетики у приміщенні

422
Фото (с)Валерій Білокрил
Триває акредитація ЗМІ на чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні, який 1-4 березня 2018 року прийматиме Бірмінгем (Велика Британія).

 
Даний вид акредитації розповсюджується лише на професійних журналістів, які представляють офіційні друковані й Інтернет-ЗМІ.
 
Квота для України:
1 журналіст.
 
Заявки на акредитацію надсилайте за адресою 02140 м. Київ, вул. Бориса Гмирі буд. 2, під’їзд №1, 17-й поверх, ФЛАУ (прес-служба), на електронну пошту media@flau.org.ua або факсом (044) 220 20 85 (86).
 
Кінцевий термін подачі заявок на акредитацію – 15 лютого 2018 року; на реєстрацію в офіційному медіа-готелі – 31 січня 2018 року.
 
Заявки повинні бути надруковані/написані на фірмовому бланку редакції з мокрою печаткою та підписом головного редактора і містити таку інформацію:
 
– ПІБ і контактні дані (електронна адреса й номер телефону) журналіста/фотографа, які бажають отримати акредитацію;
 
– гарантію того, що журналісту/фотографу будуть відшкодовані всі кошти, пов’язані з проїздом, перебуванням і проживанням у Бірмінгемі під час чемпіонату світу.
 
Заявки, які не відповідатимуть зазначеним вимогам, розглядатися не будуть.
 
У випадку виникнення питань, ФЛАУ або ІААФ можуть звернутися за додатковою інформацією щодо осіб, які прагнуть акредитуватися на чемпіонат світу задля його висвітлення у ЗМІ.
 
Звертаємо вашу увагу також на те, що ФЛАУ надає код доступу до онлайн-системи реєстрації ІААФ. Остаточне ж рішення щодо надання акредитації приймає ІААФ.
 
Інформацію про всі актуальні акредитації ви завжди можете знайти у відповідному розділі на сайті ФЛАУ.
Попередня статтяЮрій Тумасов про Олександра Спиридоновича Канакі
Наступна статтяНові імена: Олександр Савенко