Українець фінішував п’ятим на марафоні серії IAAF Gold Label road race

356
Ігор Олефіренко ввійшов до шістки найсильніших на марафоні найпрестижнішої світової серії IAAF Gold Label road race у Сямені. Китай приймав ці змагання 7 січня.

 
Траса Xiamen International Marathon не надто проста, по дистанції марафонцям доводиться долати і мости, і підйоми та спуски. Та й злива і вітер за задушливої погоди не додавали сил. Проте Олефіренко впевнено тримався серед лідерів і лише після 38 кілометру почав трішки уповільнюватися.
 
«Ще на 40-му кілометрів я біг з 2:12, але на останніх двох кілометрах було багато води і вітру. Чесно зізнатися, ноги просто відмовили, – розповів Олефіренко у коментарі сайту «Жорстка атлетика». – Але я задоволений: до 38-го кілометру біг з хлопцями, у яких особисті рекорди по 2:04-2:06 годин. Та я і їхав у Китай бігти швидко, без страху. Шкода лиш, що не вистачило сил, щоб потрапити у першу трійку – була б дуже класна новина на початку року! І прикро, що умови не сприяли поліпшенню особистого рекорду. Навіть не сумніваюся, що сьогодні був готовий на результат 2:10».
 
Олефіренко фінішував п’ятим з часом 2:12.18 год. Переміг ефіоп Дежене Дебела (2:11.22 год).
Фото з особистої сторінки Ігоря Олефіренка у Facebook
Попередня статтяВітаємо з Різдвом Христовим!
Наступна статтяТериторіальні ФЛА: підсумки 2017-го року та плани на 2018-й (частина 1)