Левченко починає міжнародний сезон з перемоги

295
Українка Юлія Левченко відкрила міжнародний сезон-2018 перемогою на міжнародних змаганнях зі стрибків у Коттбусі.

 
Цього року у Коттбусі жінки змагалися зі стрибків у висоту, а чоловіки – зі стрибків з жердиною. Юлія Левченко у Німеччині виступала у ролі головної фаворитки змагань і підтверджувати цей статус почала уже з перших стрибків. Усі висоти вона долала з першої спроби.
 
Не виникло проблем і з висотою, рівною її особистому рекорду у приміщенні, який до того ж є молодіжним рекордом України у приміщенні, – 1,97 м. Його вона вже долала у Києві на «Різдвяних стартах». Тоді висота підкорилася Левченко з третьої спроби. Цього ж разу Юлія подолала її вже з першої.
 
Після цього українка спробувала себе на висоті 2,00 метри. І хоч спроби були досить непоганими, та виконання цього завдання все ж доведеться відкласти до наступного разу. Нагадаємо, що просто неба особистий рекорд Левченко становить 2,01 м. Саме з цим результатом минулого року вона виграла срібну медаль чемпіонату світу у Лондоні.
 
Другою у Коттбусі стала хорватка Ана Шиміч (1,91 м), а німкеня Марі-Лоренс Юнгфляйш замкнула першу трійку з результатом 1,88 м.
 
Змагання зі стрибків з жердиною серед чоловіків виграв поляк Пьотр Лисек (5,83 м). Йому, зокрема, вдалося випередити американця Сема Кендрікса (5,78 м) і грека Костаса Філіппідіса (5,73 м).
 
У Коттбусі виступав і українець Владислав Малихін. Він, як і ще чотири атлети, включаючи канадійця Шона Барбера, подолав 5,50 м. Проте якщо трьом з них вдалося зробити це з першої спроби, то українцеві цього разу знадобилося дві. Він восьмий.

Фото (c)Nike