Ігор Гоцул – про приєднання ФЛАУ до Асоціації Балканських федерацій легкої атлетики (ВІДЕО)

268
Федерація легкої атлетики України вступила до Асоціації Балканських федерацій легкої атлетики. Ігор Гоцул прокоментував цю подію у відеоблозі.

 
Про Асоціацію Балканських федерацій легкої атлетики (ABAF). Всередині Європейської легкої атлетики (ЕА) існує кілька об’єднань легкоатлетичних федерацій. Серед них, зокрема, Асоціація Північних країн і Асоціація Балканських федерацій легкої атлетики. Спочатку в ABAFвходили федерації, пов’язані з Балканами.
 
Асоціація дуже динамічно розвивалася і протягом останніх років до неї почали приєднуватися федерації, які географічно не мали жодного відношення до Балкан. Серед них, наприклад, Грузія й Ізраїль. Донедавна ABAF включала в себе 17 країн. З приєднанням ФЛАУ ця кількість зросла до 18-ти. На сьогодні ABAFє однією з найпотужніших і найповажніших асоціацій всередині ЕА.
 
Що значить для України приєднання до ABAF. Перш за все, це змагання. Асоціація проводить 12 власних чемпіонатів у різних вікових категоріях як зі стадіонних, так і з позастадіонних видів, таких як крос, гірський біг, марафон. У нас буде змога виступати досить великими командами, не витрачаючи на це надто великих коштів. Асоціація забезпечує для своїх членів квоту на проживання і харчування. Від цього, у першу чергу, виграють наші спортсмени і тренери, які отримають додаткові мотивацію, змагальний досвід високого рівня і можливості для самореалізації.
 
Крім того, це багато інших заходів, які проводить ABAF. Це і семінари для суддів, організаторів змагань, і щорічна церемонія нагородження найкращих легкоатлетів, тренерів й інших фахівців федерацій тощо.
 
Ми також домовилися про те, що з 2019 року ми будемо претендувати на змагання ABAFі нашу заявку задовольнять. Це додаткові можливості для тих міст, які захочуть себе показати і провести серйозні змагання в Україні. Це промоція нашої держави і той неоціненний досвід, який отримають не лише спортсмени й тренери, а й судді, організатори змагань й інші фахівці.
 
Як я вже говорив, ABAFє досить впливовою силою у ЕА. І тепер за допомогою наших нових партнерів ми зможемо впевненіше захищати інтереси української легкої атлетики у європейській легкоатлетичній сім’ї.
 
Це приєднання відбулося не випадково. Це результат тривалих зусиль, які проводилися під керівництвом ФЛАУ, це результат нашої з вами роботи і визнання того місця, яке українська легка атлетика займає у європейській і світовій легкій атлетиці. Наші можливості розширюються, ми стаємо сильнішими і рухаємося далі.
 

Попередня статтяБутрим побив рекорд України у приміщенні з бігу на 400 метрів
Наступна статтяАндрій Проценко та Юлія Чумаченко виграли Меморіал Олексія Дем’янюка-2018!