Андрій Проценко та Юлія Чумаченко виграли Меморіал Олексія Дем’янюка-2018!

249
17 лютого у Львові відбулися традиційні міжнародні змагання зі стрибків у висоту, присвячені пам’яті видатного легкоатлета Олексія Дем’янюка.
 
Вони, як це буває кожного року, зібрали дійсно зірковий склад учасників. Чого варті лише прізвища призера чемпіонатів світу та Європи Андрія Проценка, чемпіона світу Юрія Кримаренка, призера молодіжного чемпіонату Європи Віктора Лонського, однієї з провідних вітчизняних висотниць Юлії Чумаченко. Окрім вітчизняних висотників у змаганнях, на запрошення органiзаторів – спортивного клубу «Висота», взяли участь також атлети з Латвії та Туреччини.
 
У змаганнях жінок боротьба за головний приз розгорнулася між харків’янкою Лілією Клінцовою та Юлією Чумаченко з Миколаєва. У підсумку перемога дісталася Чумаченко, яка з першої спроби впоралася з висотою 1 м 88 см. Клінцова двічі намагалася взяти її, а потім ще раз – 1.91, але безуспішно.
 
 
У чоловіків місця на п’єдесталі розіграло зіркове тріо Проценко-Лонський-Кримаренко. Змусив понервувати своїх вболівальників Андрій Проценко з Херсонщини. Лише з третьої спроби йому підкорилися 2.21 та 2.27. Проте, цього вистачило задля здобуття головного призу. Киянин Юрій Кримаренко зупинився на позначці 2.18, а Віктор Лонський з Житомирщини – 2.24.
Попередня статтяІгор Гоцул – про приєднання ФЛАУ до Асоціації Балканських федерацій легкої атлетики (ВІДЕО)
Наступна статтяПаритет у довжині та набирання обертів Левченко