Бірмінгем-2018: день 2, ранкова програма (текстова трансляція)

279
У Бірмінгемі розпочався другий день чемпіонату світуз легкої атлетики у приміщенні. Першими на старт дистанції 60 метрів вийшли семиборці.

 
Олексій Касьянов стартував у другому забігу. Українець почав з фальстарту. На щастя, у багатоборців атлетів знімають не після першого, а після другого з них. У результаті, він фінішував четвертим у забігу (6,95 с) і з 900 очками займає п’яте місце після першого виду. В лідери вирвався канадієць Деміан Ворнер (977 очок).
 
Аліна Шух дебютувала на чемпіонаті світу у приміщенні з повторення особистого рекорду з бігу на 60 метрів з бар’єрами– 8,85 с. Після першого виду п‘ятиборства вона з 941 посідає 12-те місце. Нагадаємо, що Аліна Шух була однією з тих спортсменок, яка через відміну рейсу з Амстердама в Бірмінгем прибула до місця змагань лише напередодні.
 
Три перші і шість за часом. Саме такою була форма виходу до півфіналу з бігу на 60 метрів у жінок. Христина Стуй у своєму забігу лише сотою поступилася Гейон Еванс з Ямайки, яка фінішувала третьою, і тисячними долями секунди голландці Джаміль Самюель. Українка п’ята з результатом 7,34 с. Для виходу до наступної стадії змагань цього результату, на жаль, забракло.
Христина Стуй, як і Аліна Шух, була однією з тих спортсменок, яка через відміну рейсу прибула до Бірмінгема лише напередодні змагань.
 
Семиборці завершили змагання зі стрибків у довжину. Олексій Касьянов дві спроби (першу й третю) виконав з заступами, а от у другій приземлився на позначці 7,43 метри і став у цьому виді третім. За підсумками двох видів Олексій також піднявся на третю сходинку. У нього 1818 очок. Лідирує канадієць Деміан Ворнер (1885), француз Кевін Майєр йде другим (1883). Німець Кай Казмірек з сумою 1810 посідає четверте місце, австрієць Домінік Дістельбергер поки що п’ятий (1805).
 
Для того, щоб напряму вийти у півфінал, Віталію Бутриму (ще одному постраждалому через відміну рейсу 28 лютого) потрібно було потрапляти до числа перших двох у забігу. Ще шістьох добирали за часом. Українець поборовся, проте на фінішній прямій не зміг зачепитися за першу двійку. З результатом 47,45 с він четвертий у забігу. Для проходження далі цього часу, на жаль, було недостатньо. Він 19-й, у кроці від півфіналу.
 
Анна Рижикова встановила особистий рекорд з бігу на 400 метрів (52,96 с). На фініші вона зуміла вийти на третю позицію і вийшла до півфіналу за часом. Згідно з формулою виходу, дві перші атлетки з кожного забігу виходили у нього напряму. Ще шістьох добирали за часом.
 
Олексій Касьянов показав найкращий результат сезону зі штовхання ядра. З результатом 14,16 м він посів восьме місце у секторі. У загальному заліку семиборців після трьох видів він йде четвертим (2556 очок). У лідери вийшов француз Кевін Майєр (2714). Деміан Ворнер (2669) і німець Кай Казмірек (2572) йдуть слідом.
 
Аліна Шух після другого виду у змаганнях з п’ятиборства перемістилася на восьму сходинку (1944 очка). У секторі для стрибків у висоту вона показала 1,82 м. У лідери, стрибнувши у висоту на 1,91 м, вийшла британка Катаріна Джонсон-Томпсон (2167 очок).
 
Аліна Шух у першій спробі відправила ядро на позначку найкращого результату сезону – 14,08 метрів. Таким чином, після перших трьох видів п’ятиборства вона посідає десяте місце (2743 очка). А в лідери вийшла кубинка Йоргеліс Родрігес (2886 очок).
У вечірній частині програми п’ятиборки змагатимуться зі стрибків у довжину і з бігу на заключних 800 метрах.

Попередня статтяКоманда Run Ukraine презентувала новий сезон бігової ліги
Наступна статтяБірмінгем-2018, день 2: розклад виступів українців і трансляції вечірньої програми