Українці – другі на міжнародній матчевій зустрічі U18 у приміщенні

329
Збірна України посіла друге місце на міжнародній матчевій зустрічі U18 у приміщенні, яка 10 березня відбулася у Стамбулі. Участь у змаганнях взяли чотири збірні – України, Туреччини, Білорусі і Франції.

Українці набрали 70 очок. У переможців, французів, – 80. Першу трійку замкнула команда Туреччини, а білоруси були четвертими.

ПЕРШІ МІСЦЯ. Наднапруженою виявилася боротьба за перемогу з бігу на 60 метрів у дівчат. За неї змагалися українка Єва Подгородецька і француженка Памера Лосанж. Обидві подолали дистанцію за 7,68 с, але три тисячні секунди все ж були на користь українки. Подгородецька перемогла і принесла нашій команді чотири очка.

Непростою була і перемога Анастасії Кудінової з бігу на 800 метрів. Дистанцію вона подолала за 2.12,70 с. Білоруска Людмила Рудько фінішувала в 11 сотих секунди позаду.

ДРУГІ МІСЦЯ. Ерік Костриця фінішував другим з бігу на 60 метрів. Дистанцію він подолав за 7,07 с, вісім тисячних вигравши у турка Умута Уйсала. Переміг француз Орелін Ларю (6,83 с).

Ірина Панаріна фінішувала другою з бігу на 60 метрів з бар’єрами (8,68 с).

4.00,89 хв забезпечили другу сходинку з бігу на 1500 метрів Олександру Гонському.

Наталія Дишлюк була другою з бігу на 400 метрів (56,70 с). До перемоги їй не вистачило 0,09 секунди.

Скороходи долали дистанцію 3000 метрів. Юрій Замрига фінішував другим (12.21,13 хв) у змаганнях серед юнаків. Переміг з національним рекордом Туреччини серед юнаків Умут Темел (12.17,34 хв).

У змаганнях дівчат зі спортивної ходьби на 3000 метрів також маємо друге місце. Юлія Петрик посіла його з результатом 13.57,36 хв.

Андрій Єрещенко у третій спробі у секторі для стрибків у довжину показав результат 6,59 м і став з ним другим.

Друге місце зі стрибків у довжину маємо і в змаганнях серед дівчат. Його команді принесла Марія Горєлова (5,98 м).

Друге місце маємо зі стрибків з жердиною серед юнаків. Нікіта Строгалев подолав 4,60 метрів, поступившись лиш французу Лео Кабрера (5,00 м).

Серед дівчат другою зі стрибків з жердиною стала Марія Ященко (3,70 м). Нагадаємо, що у лютому вона завершила змагання у призовій трійці на юніорській матчевій зустрічі у Білорусі.

Валерія Рижова з результатом 1,71 м стала другою зі стрибків у висоту. А вже наступна висота, 1,73 м, принесла перемогу француженці Полін Бікембо.

У секторі для штовхання ядра Катерина Лебідь з результатом 14,29 м також стала другою.

Другою фінішувала й українська змішана естафетна команда 4х200 метрів у складі Єви Подгородецької, Наталії Дишлюк, Еріка Костриці і Ярослава Голуба (1.34,32 хв).

Другими у змаганнях з п’ятиборства стали Богдан Колеснік і Марія Слобода.

Колесник у змаганнях серед юнаків набрав 3559 очок, а по видам показав такі результати: 60 м з/б – 8,44 с, довжина – 6,18 м, ядро – 14,02 м, висота – 1,87 м, 1000 м – 3.02,31 хв.

Слобода у змаганнях серед дівчат за сумою п’яти видів набрала 3636 очок. По видам вона показала такі результати: 60 м з/б – 9,60 с, висота – 1,64 м, ядро – 13,00 м, довжина – 5,47 м, 800 м – 2.33,80 хв.

ТРЕТІ МІСЦЯ. Ярослав Голуб подолав 400 метрів за 49,61 с, що забезпечило йому третій результат.

На дистанції 60 метрів з бар’єрами третім фінішну лінію перетнув Максим Андрухів (8,31 с).

Катерина Онісімова була третьою з бігу на 1500 метрів (4.33,61 хв), а Олександра Заровна – з бігу на 3000 метрів (10.38,76 хв).

Олег Дорощук у секторі для стрибків у висоту всі висоти долав з першої спроби, включаючи 2,04 м. А от 2,06 м цього дня не встояли. Українець третій.

Руслан Захарченко на третій сходинці завершив змагання зі штовхання ядра (16,32 м).

Маргарита Кравченко з результатом 11,60 м була третьою з потрійного стрибка.

ЧЕТВЕРТІ МІСЦЯ. Четвертим з бігу на 800 метрів фінішував Володимир Пластун (1.58,83 хв), а з бігу на 3000 метрів Юрій Кузінський (8.58,80 хв).

Четвертим також був Роман Бурда з потрійного стрибка (13,69 м).
Фото ©taf.org.tr
Попередня стаття15 рекордів на чемпіонаті України серед ветеранів
Наступна статтяКубок Європи-2018 з метань: дві командні перемоги і призові трійки України у Лейрії