До уваги ЗМІ! Акредитація на командний чемпіонат світу-2018 зі спортивної ходьби

298
Фото (с)Getty Images for World Athletics
ІААФ почала акредитацію ЗМІ на командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби, який 5-6 травня 2018 року прийматиме Тайцан (Китай).

 
Даний вид акредитації розповсюджується лише на професійних журналістів і фотографів, які представляють офіційні друковані й Інтернет-ЗМІ.
 
Заявки на акредитацію надсилайте за адресою 02140 м. Київ, вул. Бориса Гмирі буд. 2, під’їзд №1, 17-й поверх, ФЛАУ (прес-служба), на електронну пошту media@flau.org.ua або факсом (044) 220 20 85 (86).
 
Кінцевий термін подачі заявок на акредитацію – 4 квітня 2018 року.
 
Заявки повинні бути надруковані/написані на фірмовому бланку редакції з мокрою печаткою та підписом головного редактора і містити таку інформацію:
 
– ПІБ і контактні дані (електронна адреса й номер телефону) журналіста/фотографа, які бажають отримати акредитацію;
 
– гарантію того, що журналісту/фотографу будуть відшкодовані всі кошти, пов’язані з проїздом, перебуванням і проживанням у Тайцані під час чемпіонату світу.
 
Заявки, які не відповідатимуть зазначеним вимогам, розглядатися не будуть.
 
У випадку виникнення питань, ФЛАУ або ІААФ можуть звернутися за додатковою інформацією щодо осіб, які прагнуть акредитуватися на командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби задля його висвітлення у ЗМІ.
 
Звертаємо вашу увагу також на те, що ФЛАУ надає код доступу до онлайн-системи реєстрації ІААФ. Остаточне ж рішення щодо одобрення заявки на акредитацію приймає ІААФ.
Фото (c)Getty Images for IAAF
Попередня статтяУкраїнця визнано найкращим атлетом світу-2017 серед ветеранів у номінації «Стрибки»
Наступна статтяЧемпіонат світу з півмарафону: світовий рекорд під супровід дощу