Чемпіонат світу з півмарафону: світовий рекорд під супровід дощу

293
Сонце, дощ і вітер, то змінюючись один одним, то об’єднуючись, супроводжували чемпіонат світу з півмарафону у Валенсії. Українська команда була представлена двома атлетами – Романом Романенком і Софією Яремчук.

На старт жіночого півмарафону вийшли 122 учасниці. Софія Яремчук фінішувала 71-ю з результатом 1:15.27 год.

Перемогла зі світовим рекордом у жіночих забігах ефіопка Нетсанет Гудета Кебеде – 1:06.11 год. Попередній рекорд (1:06.25 год) належав Ломах Кіплагат і був встановлений у 2007 році в Удіне.

Срібну і бронзову медалі в змаганнях серед жінок виграли дві кенійки – Джойсілін Джепкосгей (1:06.54 год) і Пауліне Кавеке Камулу  (1:06.56 год).

Чемпіоном світу з півмарафону серед чоловіків став кенієць Джоффрі Кіпсанг Камворор (1:00.02 год). Другим фінішував Абрахам Наібей Черобен (1:00.22 год), а третім – Арон Кіфле з Еритреї (1:00.31 год). Роман Романенко був 70-м (1:04.03 год) зі 157 учасників, які вийшли на старт.

У командних змаганнях як серед чоловіків, так і серед жінок трійку призерів склали збірні Ефіопії, Кенії і Бахрейну.
Фото (с)Jean Pierre Durand for IAAF
Попередня статтяДо уваги ЗМІ! Акредитація на командний чемпіонат світу-2018 зі спортивної ходьби
Наступна стаття12 медалей українців на чемпіонаті Європи серед ветеранів у приміщенні