До складу Ради ФЛАУ ввійшли представники Одеської і Харківської областей

279
Під час засідання Конференції ФЛАУ (24 березня, Київ) відбулися довибори до складу Ради ФЛАУ.

 
У зв’язку з заявою члена Ради ФЛАУ Шевчука В.В., члена Луганської ТФЛА, від 21 квітня 2017 року про дострокове припинення повноважень, до порядку денного Конференції Федерації легкої атлетики України було включено питання «Про внесення змін до персонального складу Ради ФЛАУ».
 
Статутний принцип територіального обмеження передбачає представлення кожної ТФЛА у складі Ради ФЛАУ в межах однієї особи. У зазначений термін для участі у довиборах своїх кандидатів висунули три територіальні ФЛА. Серед кандидатів були Губа Анатолій Васильович (ФЛА Харківської обл.), Мельников Анатолій Васильович (ФЛА Одеської обл.), Немчінов Олег Миколайович (ФЛА м. Севастополь).
 
На засіданні Ради ФЛАУ від 24 березня 2018 року, яке відбулося перед засіданням Конференції ФЛАУ, було розглянуто заяву Мандрони М.В. про складання повноважень члена Ради ФЛАУ. Рішення щодо виходу Миколи Васильовича зі складу Ради ФЛАУ та щодо винесення питання щодо вакантного місця на засідання Конференції ФЛАУ було ухвалено одноголосно.
 
Конференція ФЛАУ одноголосно ухвалила рішення щодо проведення довиборів до складу Ради ФЛАУ на два місця з числа висунутих кандидатів.
 
Таким чином, шляхом таємного голосування до складу Ради ФЛАУ було обрано Анатолія Мельникова (ФЛА Одеської області) і Анатолія Губу (ФЛА Харківської області).
Попередня статтяОсновні рішення Ради ФЛАУ у березні
Наступна статтяСпортивні журналісти відзначили Сергія Бубку, Ігоря Гоцула та Юлію Левченко