Спортивні журналісти відзначили Сергія Бубку, Ігоря Гоцула та Юлію Левченко

235
28 березня відбулася чергова церемонія «Підсумки спортивного року» від Асоціації спортивних журналістів України.
 
Нагороди АСЖУ отримали спортивні журналісти, представники спортивних федерацій, спортивної громади, ЗМІ, які протягом року плідно працювали на благо українського спорту.
 
Не оминула увагою Асоціація і представників легкої атлетики. Срібна призерка чемпіонату світу зі стрибків у висоту увійшла до ТОП-10 найкращих спортсменів України 2017 року, президент Національного Олімпійського комітету України Сергій Бубка отримав почесний приз «За співпрацю та підтримку Асоціації спортивних журналістів України», а перший заступник Міністра молоді та спорту України, президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул – «Приз журналістських симпатій», за відкритість у спілкуванні зі ЗМІ.
 
 
– Я дуже радій бути присутнім на цій події, – сказав Ігор Гоцул. – Отримувати нагороди завжди приємно. Але відзнака від журналістів варта багатьох інших. У своїй відкритості у спілкуванні зі ЗМІ я не вбачаю нічого особливого. Так має чинити кожен держслужбовець. На жаль, останнім часом деякі ЗМІ зловживають цим – у гонитві за «народженням» сенсацій вдаються до спотворення моїх слів, перекручування фактів. Звичайно, це не приємно. Але тим не менш це не змінить моєї позиції щодо відкритості. Бо без відкритості у спілкуванні з громадськістю (а воно відбувається частіше усього саме через ЗМІ), прозорості у діях та вчинках нам не вдасться реформувати систему управління українським спортом з радянської у прогресивну європейську. До чого я, та багато моїх однодумців прикладаємо усі свої зусилля.