Комісія розвитку ФЛАУ – чергові рішення

20
У Києві відбулося засідання Комісії розвитку Федерації легкої атлетики України.
 
Голова Комісії, перший віце-президент ФЛАУ Володимир Рудюк повідомив членам комісії про прийняті на Конференції ФЛАУ рішення. Після обміну думками президент ФЛА Івано-Франківської області Віталій Матешко розповів про програму розвитку легкої атлетики та необхідність складання плану роботи Комісії розвитку на 4 роки, у який мають увійти такі напрямки:
 
  • спортивна складова: Дитяча легка атлетика; Дитячо-Юнацькі спортивні школи, спортивні клуби, ВНЗ; групи спортивного вдосконалення; елітні атлети; судді, фахівці, організатори змагань, волонтери; ветерани;
  • інфраструктура;
  • оздоровча та масова легка атлетика;
  • організація та проведення змагань з легкої атлетики;
  • фінансова складова: грантова робота, бюджетні кошти, спонсорські кошти;
  • менеджмент та маркетинг легкої атлетики;
  • глядачі;
  • «легка атлетика – сенс життя»
 
Для вирішення поставлених прийняли рішення провести стратегічну сесію, підготувавши до неї матеріали, зібравши пропозиції з усіх департаментів ФЛАУ, комісій та ТФЛА до 1 травня 2018 року.
 
Володимир Рудюк розповів про необхідність вдосконалення існуючого рейтингу ТФЛА. Відбувся обмін думками серед членів комісії розвитку ФЛАУ, після чого було сформовано нові критерії оцінки роботи ТФЛА та виведено нові індикатори. Новосформований рейтинг оцінки ТФЛА запропонувати до затвердження Радою ФЛАУ та прийняти в роботу.
 
Президент ФЛА Київської області Андрій Комаров доповів про Всеукраїнські змагання за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ», необхідність просування програми Україною та необхідність прийняття Положення про дитячу легку атлетику. Після обміну думками присутні вирішили скласти перелік необхідного обладнання для проведення змагань «Дитяча легка атлетика» та знайти виробника з прийнятними цінами для його виготовлення.
 
Керівник департаменту розвитку ФЛАУ Ольга Аксьонова доповіла про необхідність виготовлення сувенірної продукції ФЛАУ та представила список можливих атрибутів для брендування. Члени Комісії розвитку затвердили запропонований список та вирішили прорахувати необхідну кількість продукції на календарний рік, а також залучити компанію для ребрендингу ФЛАУ.
 
Голова Комісії ветеранів ФЛАУ Валентина Крепкіна розповіла про необхідність висвітлення досягнень ветеранів у ЗМІ та можливість відзначення атлетів цієї категорії. В результаті обговорення було вирішено зібрати всю необхідну інформацію з цього приводу від Комісії ветеранів, включити ветеранський спорт у новостворений рейтинг ТФЛА та й надалі висвітлювати ветеранський спорт на офіційному сайті та сторінках у соціальних мережах ФЛАУ.
 
Також Володимир Рудюк розповів про існуючий проект Положення ФЛАУ «Про нагороди» та алгоритм подачі документів на отримання нагород ФЛАУ, урядових та стипендій. Після обміну думками було вирішено запропонувати Раді ФЛАУ до затвердження проект Положення «Про нагороди» та алгоритм подачі документів на отримання нагород та стипендій.
 
На завершення пан Рудюк розповів про необхідність ребрендингу ФЛАУ. Присутні дійшли згоди у цьому питанні і вирішили залучити маркетингову компанію для розробки нового логотипу ФЛАУ.