Легкоатлетичний вік-енд: українці на найпрестижніших марафонах і півмарафонах світу

280
Минулі вихідні виявилися насиченими на марафонські і півмарафонські пробіги.

Один з найпрестижніших марафонів світу – серії IAAF Gold Label – приймав Париж. Участь у ньому взяла українка Дар’я Михайлова і посіла 11-те місце (2:39.02 год). Час переможниці, Бетсі Сайна з Кенії, – 2:22.55 год.

У змаганнях серед чоловіків також переміг атлет з Кенії. Поль Лонйянгата подолав дистанцію за 2:06.25 год.

***

Олександр Сітковський фінішував на півмарафоні серії IAAF Gold Label у Празі 16-м (1:04.09 год), а Ігор Олефіренко був на ньому 21-м (1:05.52 год). Час переможця, кенійця Бернарда Кімелі, – 59.47 хв.

***

Ганновер приймав марафон серії IAAF Silver Label. Українка Наталія Мінарченко фінішувала на ньому шостою (3:15.53 год). А перемогла кенійка Агнес Джепкембой Кіпроп (2:32.35 год).

***

Як повідомляє сайт «Жорстка атлетика», 7 квітня на марафоні на Ібіці перемогла українка Марина Шаповалова (3:03.41 год).