Тернопільські школярі виграли Західноукраїнську лігу «Дитяча легка атлетика ІААФ»

269
12 квітня в спортивній залі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка (ректор Богдан Буяк) пройшов третій, заключний тур Західноукраїнської ліги «Дитяча легка атлетика ІААФ».
 
У змаганнях взяли участь учні 5-х класів з Тернополя, Луцька, Івано-Франківська, Ужгорода та Хмельницька. Учасники продемонстрували свою спритність, швидкість та витривалість у різноманітних випробуваннях: естафета зі стійками та бар’єрами, метання диску, вортекс, біг по координаційній драбинці, «багатоскоки», «хрестик», а також комплексна естафета «Формула-1».
 
Школярі змагались як за перемогу у загальному підсумку за сумою виступів у попередніх турах (в Івано-Франківську та Ужгороді), так і на окремому етапі. Боротьба була дуже напруженою оскільки на перемогу у загальному підсумку претендували всі команди.
 
Змагання були організовані з ініціативи Федерації легкої атлетики Тернопільської області (президент Валерій Єднак) та Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення (директор Галина Федорович) за підтримки Федерації легкої атлетики України та Тернопільської міської ради та за сприяння територіальних федерацій легкої атлетики.
 
Привітати учасників змагань прийшли начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради Круть М., перший віце-президент ФЛАУ Рудюк В., декан факультету фізичного виховання ТНПУ ім. В.Гнатюка Омельяненко В., президент ФЛА Тернопільської області Єднак В., президент ФЛА Івано-Франківської області Матешко В., віце-президент ФЛА Закарпатської області Коломоєць А., триразова учасниця Олімпійських Ігор Віра Зозуля.
 
 
Традиційно, змагання розпочались із запальної розминки, яку провела викладач ТНПУ Машталер І. Суддівська бригада була сформована зі студентів факультету фізичного виховання ТНПУ ім. В.Гнатюка.
 
За результатами змагань перемогу у ІІІ турі Західноукраїнської Ліги «Дитяча легка атлетика IAAF» здобула команда Тернополя, другими стали представники Івано-Франківська, а бронзу завоювали школярі з Луцька.
 
Успіх господарів в останньому турі, за рахунок бонусних балів, дозволив їм випередити в командному заліку на одне очко представників Ужгорода. За підсумком усіх трьох етапів місця розподілились наступним чином: першим чемпіоном Західноукраїнської ліги «Дитяча легка атлетика ІААФ» стала команда Тернопіля, 2 місце – Ужгород, 3 місце – Івано-Франківськ, 4 місце – Луцьк, 5 місце – Хмельницький.
 
Всі учасники та переможці отримали ексклюзивні медалі, кубки та подарунки від партнерів заходу ТМ «Ласунка», кафе-пекарні «Ringo», мережі магазинів «Спортландія», мережі магазинів «Gorgany», ТМ «Молокія».
Попередня статтяВірі Крепкіній – 85!
Наступна стаття«Золотий» дубль на дебютному для України чемпіонаті ABAF зі спортивної ходьби