На Хмельниччині вшанували пам’ять Бориса Одінцова та В’ячеслава Шмирка

364
В Кам’янці-Подільському за підтримки Федерації легкої атлетики Хмельницької області відбувся ХІІІ турнір з легкої атлетики пам’яті – першого майстра спорту Хмельниччини зі стрибків у висоту Бориса Одінцова та вчителя-методиста вищої категорії В’ячеслава Шмирка.
 
В змаганнях взяла участь рекордна кількість учасників – 305 юнаків та дівчат, які представляли 19 команд з Вінницької, Чернівецької та Хмельницької областей і боролися за нагороди турніру в 16 видах програми у двох вікових групах (2001-2002 р.н., 2003 р.н. та молодші). До них поза конкурсом долучились також два десятки студентів місцевого університету та ветерани спорту.
 
Урочисте відкриття відбулося на майданчику біля НВК №9, де тривалий час Одінцов і Шмирко плідно працювали з школярами, створивши хорошу спортивну базу в цьому закладі. Їх вихованці виборювали спортивні нагороди на міському, обласному і всеукраїнському рівнях.
 
Привітали юних легкоатлетів президент ФЛАХО Олександр Прокопов, перший заступник відділення НОК в області Віктор Флентін, головний тренер збірної України з метань Максим Островський, завідувач кафедри легкої атлетики Кам’янець-Подільського національного університету Леонід Гурман, керівники освітянських та спортивних закладів міста, директор навчального закладу Наталія Осадчук.
 
 
Змагання тривали три дні на стадіонах ім. Г.Тонкочеєва та Кам”янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Хороша погода сприяла високим результатам, тож легкоатлети сповна скористалися цим і за гострої конкуренції встановили 15 та повторили 2 рекорди турніру. Серед переможців варто відзначити наступних. У старшій віковій групі – кам’янчан Олександра Чорнобривого (800м –2.02,7 та 1500 м – 4.26,1), Андрія Войткова (400м – 53,1 та 400 м з/б – 57,4), Ірину Шершал (800м – 2.25,1), Артема Богуцького (довжина – 6.47) та Олену Сорокендю (400м – 1.02,2) з Жмеринки. В молодшій групі – Олександру Чернуху (довжина – 5.55), Єлізавету Швець (висота – 1.63), Дениса Мандзюка (ядро – 12.22) з Кам’янця-Подільського, Дениса Кітроцького (спис – 46.35) з Дунаєвець, Світлану Щасливу (800 м – 2.29,4) з Жмеринки та Власа Тележинського (400м – 54,5) зі Строжинця.
 
Всі переможці й призери змагань нагороджені грамотами і медалями, призери в стрибках у висоту – сувенірною продукцією від організаторів турніру.
Попередня статтяЮрій Тумасов. Родина Шурепових
Наступна статтяІгор Гоцул: «Якщо прихильники радянської системи управління спортом не заважатимуть, за п’ять років матимемо принципово іншу ситуацію зі спортивною інфраструктурою»