У Києві відбувся семінар з організації пробігів

13
У суботу, напередодні Київського півмарафону, за ініціативи компанії Run Ukraine та за підтримки Федерації легкої атлетики України відбувся семінар з організації пробігів.
 
Семінар, який тривав три години, і на який з’їхалися з усієї країни представники територіальних ФЛА та зацікавлені організатори пробігів, відкрив вітчизняний фахівець Юрій Кострицький, який останні кілька років активно працює з організаторами різних пробігів та заходів з легкої атлетики. Він поділився власним досвідом та розповів, що працює на практиці та де можуть бути складності. Обговорив основні моменти підготовки заходів, такі як вибір календарної дати, місця проведення, співпрацю з владою, підготовку та вибір траси, реєстрацію, результати, бюджет тощо.
 
Продовжив семінар технічний делегат ІААФ Массімо Маньяні. Його виступ був пов’язаний з плануванням, організацією, проведенням змагань з бігу. Массімо виділив основні етапи: підготовчий етап (бюджет, план, розсилки, запрошення, комунікації, партнерство, спонсори, атлети), основний етап (реалізація плану, гостинність, термінові питання), після змагань (комунікації, звіти для партнерів, оплата послуг, відгуки). У організації бігових змагань він виділив шість основних пунктів, які включають вибір дати та планування з урахуванням міжнародного календаря змагань, особливість та філософія заходу, формування бюджету та планів, підбір команди, контроль та реалізація, співпраця з партнерами. Детально було обговорено роботу керівництва та як її наладити, важливі дрібниці у роботі команди, документування. На завершення було кілька запитань від аудиторії щодо сертифікації траси АІМС, медичного забезпечення, бюджету, стартових внесків та спонсорів.